Форум

Блоги

Герой сезона

Видеоконференции

Конкурс

Матчи "Днепра".
 leoniddnipro Отправлено: 21.08.2016, 21:21 Цитировать #1066

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

 livednepr

Друже,вибачаюсь.А ви взагалі слідкуєте за ситуацією у Дніпрі?Хто зараз є тренером команди??????????

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 leoniddnipro Отправлено: 21.08.2016, 22:00 Цитировать #1067

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

 Дитсадок Михайленка розсипався,як пірамідка з кубиків.Так бездарно злити гру ще потрібно примудритися.Невже це Волинь була мертвою,чи тоді дніпряни підкріпіилися мельдонієм?

  Шеліхов провалив повністю матч.Ні разу не вийшов на перехват м`яча при подачі кутових!А стояти на лінії воріт та чекати ударів по воротах--це безглуздо та верх непрофесіоналізму!Два останніх гола--його провина.Взагалі не тільки кутові,а кожна верхова подача у наший карний майданчик--це паніка,безпорадність та отримані голи у  ворота!Чеберячко та Сваток також провалили гру.До цього ж наші флангові Польовий та Лучкевич також багато чого дозволяли супернику на своїх флангах,який майже без перешкод здійснив купу небезпечних прострілів до нашого карного майданчика.Саме з флангів йшла вся загроза та голи.

  Політило та Кравченко також програли центр поля.Лише іноді їм щось вдавалося створити для розвитку наших малочисельних атак.Не вистачало від них влучності при пасах та холоднокровності.Блізниченко та Вакулко ходили по полю,як на екскурсії.Не було від них  ніякого загострення майже за весь матч!Назаренко мабуть вийшов помінятися футболками.

 Баланюк теж ходив сонний.Такими темпами ми вже чотири матчі не можемо забити з гри!Довбик начебто додав гостроти,мав шанс забити,але брак виступу в основі мабуть дає себе знати.

  Такого провального виступу дніпрян я не бачив з часів Бессонова.Коли гравці не знають що робити з м`ячем.Де поділася швидкість?Де поділася зіграність?У суперника немає ні одного гренадера,а ми програли усю верхову боротьбу!!!Це повний жах!!!З кожним туром ,у мене особисто, тануть надії на попадання Дніпра у першу шістку.

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 уанф Отправлено: 22.08.2016, 10:28 Цитировать #1068

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 339

Зарегистрирован: 14.11.2010

  Яка може бути швидкість і зіграність, якщо у команди фактично не було передсезонних зборів?   Провели короткий цикл, коли деякі інші команди вже проводили другий чи третій збір.  І головне - коли, вже повертаючись додому, гравці не мали підписаних контрактів і не могли впевнено відповісти на питання про власні перспективи.  Тобто ледь не напередодні першої гри ще висіло питання, хто буде грати взагалі.

 

    Критика потрібна, як повітря, щоб вчасно виправляти недоліки і не доводити їх до критичного стану.   Та ближчі років два доведеться перейматись переважно проблемами росту.  Як мінімум цей сезон дуже хотілось би не чути вже звичної завзятої травлі гравців, яким напевно самим вдесятеро більш прикро, аніж нам з крісел і диванів.

 Schpiz Отправлено: 22.08.2016, 15:50 Цитировать #1069

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Всем привет и мои пожелания ЗДОРОВЬЯ.

Поражение супротив Шахтёра ожидали все и я в том числе,но не с таким страшным счётом... Будучи шестого числа в Киеве я надеялся на Чудо и Оно могло бы состояться,там были у ДнепраОтличные  моменты. Но во Львове было "ИЗБИЕНИЕ МЛАДЕНЦЕВ" по Библейскому аналогу.

Наши Мальчишки даже не помышляли о голе Престижа!

НАХРЕНА НУЖЕН "ДНЕПРУ" НАЗАРЕНКО? ДА,ОН-ЛЕГЕНДА,ДА ОН УВАЖАЕМЫЙ ВСЕМИ И мной в том числе,НО ОН "СВАДЕБНЫЙ ГЕНЕРАЛ" по Чехову!   Ещё на сборах Назаренко выглядел Клоуном,ни паса,ни удара,НИ ЖЕЛАНИЯ,НИ ДЫХАЛКИ!

Шелихов не стал Вратарём основы,Он ,в душе и в действиях своих,Вечный Дублёр. Необходимо ставить в рамку наших Талантливых Мальчишек

Трагедии я не вижу,Пацаны будут учиться по ходу "пьесы" и вырастут в Мастеров.

Думаю,что Архи Важно, сегодня,прививать Им игровую Агрессию,Спортивную Злость и Нацеленность на Его Величество-ГОЛ.

Ведь Старожилы знают,что Тренер наш был лихим Защитником и это ярко выделяется в пасах вратарю с центра поля,при этом защита Днепра-ПРОХОДНОЙ ДВОР.

НУЖНО ВЕРИТЬ,НАДЕЯТЬСЯ,ЖДАТЬ...

Таксист.

 chebchik Отправлено: 22.08.2016, 23:37 Цитировать #1070

Суперпользователь

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

 Занадто рано давати оцінки команді, гравцям, тренеру. Лише перші поєдинки, тому звести до купи побудову гри, досягнення результату, стійкість, уважність та багато інших важливих факторів - не секрет, величезна робота. При тому, що умови розвитку, а останнім часом існування взагалі, нам відомі. Тому, те що ми спостерігаємо зараз, в тому числі безпосередньо на полі - далеко не найгірший варіант.

 По грі, нелегко вижати буде з хлопців навчити-змусити грати уважно, щільно, жорстко, холоднокровно і розумно. Думаю, що Михайленко постарається на всю, бо чи випаде в іншому разі ще нагода щось довести на цьому рівні. Подобається, що його комада намагається і грає, звісно залежно від суперника. Прикро, коли його молоді хлопці, з якихось причин, дають багато простору супернику. Безпорадність в штрафному з досвідом частково відійде. Перші кроки комани, як малої дитини, тим більш, котру далеко не завжди наділяють увагою. Тим не менше, крок за кроком, аж ось вона й побігла. 

 Schpiz Отправлено: 23.08.2016, 11:20 Цитировать #1071

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Доброго дня всем вам,пановы Болельщики "ДНЕПРА".

Уважаемый пан "ЧЕБЧИК",Дытына побежит однозначно,но один Ребёнок бежит ровненько и легко,а инные плоскостопят,коцалапят,прихрамывают и имеют отдышку...

Я не делаю выводы и не раздаю "всем сестрам по серьгам",я не футбольный политик и не Гуру от Футбола,я целиком и полностью от гласа Народа и всегда имею сугубо собственное мнение,как о игре,так и о исполнителях.

"Стою в смятенье у порога

И не могу переступить.

Что мне сказать вам... ради БОГА!

С чего начать... Как приступить?

Нелёгкий труд и в самом деле

Сказать вам:"Вы осиротели".

 

Таксист.

 

 

 chebchik Отправлено: 23.08.2016, 21:08 Цитировать #1072

Суперпользователь

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

 Доброго здоров'я всім і пану Таксисту.

 Згоден : в здоровому тілі й дух здоровий. Слабенькі тілами нинішні діти, тому й слабкодухі, в тому числі у футболі. Ні папи, ні тим більш дяді в краватках не докладають зусиль для виховання сильних тілом і духом, ще б і розумом дітей. Десь там ховаються причини багатьох невдач в нашому футболі, спорті. 

 leoniddnipro Отправлено: 24.08.2016, 12:00 Цитировать #1073

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Головне,щоб нашому дитсадку не заважав "околофутбол".

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 Schpiz Отправлено: 25.08.2016, 13:32 Цитировать #1074

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Делать прогнозы-дело неблагодарное,но я осмелюсь написать так: "ДНЕПР"-"ЗАРЯ", либо 2:1,либо 1:0.

"РАССУДКУ ЗДРАВОМУ НЕ ВНЕМЛЯ,

ТОЛКУЯ ПРАВДУ ВКРИВЬ И ВКОСЬ,

ЛУГАНСК ГЛЯДИТ НА НАШЕ ПОЛЕ,

КАК ХИЩНЫЙ ВОЛК ГЛЯДИТ НА КОСТЬ".

Таксист.

 chebchik Отправлено: 26.08.2016, 21:34 Цитировать #1075

Суперпользователь

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

 Дали таки перцю сусідам. Не любить Дніпро занадто високо задертих носів.

 leoniddnipro Отправлено: 26.08.2016, 22:15 Цитировать #1076

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

  Всіх з перемогою!Хоча й на нервах,з валідолом,але дуже потрібна.Головне,що забили обоє м`яча з гри,у результаті чітких дій та взаєморозуміння.

  Шеліхов зіграв на нуль,а це вже добре.Наший захист все ще є прохідним двором.І Сваток, і Чеберячко все ще багато помиляються,але суперник нас вибачив сьогодні.Адамюк та Польовий теж не завжди діяли холоднокровно,багато браку у їх виконанні.

  Сама сильна наша лінія--це центральний півзахист.Ротань чудово повернувся,забивши красень-гол.Політило добре загострював ситуацію своїм дріблінгом та пасами у напад.Кравченко примудрявся підчищати огріхи наших захисників,у нашому ж штрафному майданчику та вміло діяв на руйнування у центрі поля.Лучкевич на свойому краї постійно тримав у напрузі захист суперника,нерідко обігруючи по два-три гравця.Блізниченко крім гольового пасу нічим не відзначився.Багато помилявся.Вакулко вдало увійшов у гру,відзначився асистом.

  У нападі вперше у старті вийшов Довбик,але ті нечисленні нагоди для потенційного взяття воріт суперника--просрав.Навпаки Баланюк діяв.Не завжди міг зачепитися за м`яч.Проте свій єдиний  шанс використав на всі сто!

  Хоч,як не дивно,суперник був сьогодні фаворитом протистояння,дніпрянам вдалося перекрити багато зон для його швидкісних гравців атаки.Але наші флангові захисники не завжди встигали за своїми опонентами.Дніпро діяв другим номером,маючи надію на контратаки.Що в принципі й спрацювало.Наші виставили у другому таймі автобус,багато фолили,нервували.Є ще над чим працювати.Не вдається нам швидкий перехід з оборони в атаку.В нападі не вдається нав`язати боротьбу за м`яч.Маю надію на амбіції нашої молоді та досвід наших дідів.Вірим в команду!

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 Schpiz Отправлено: 27.08.2016, 11:07 Цитировать #1077

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Пацаны,а кто здесь,ЕДИНСТВЕННЫЙ,написал о Победе "Днепра" над "Зарёй"?

Таксист.

 leoniddnipro Отправлено: 27.08.2016, 12:21 Цитировать #1078

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Леонід Семенович,талант не проп`єш!podmig

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 дніпровець79 Отправлено: 27.08.2016, 16:56 Цитировать #1079

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 1442

Зарегистрирован: 12.05.2011

Днепр с победой.Ещё неплохо было бы Дугласа заявить и пробывать других вратарей.Шелихов какой то нервный...

 Schpiz Отправлено: 27.08.2016, 20:54 Цитировать #1080

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

ВОРОТНИК-НАША АРХИ ПРОБЛЕМА...

Таксист.

Сообщение: *

Пожалуйста, введите сообщение
10800000
Rambler's Top100