Форум

Блоги

Герой сезона

Видеоконференции

Конкурс

Матчи "Днепра".
 leoniddnipro Отправлено: 31.03.2017, 15:18 Цитировать #1171

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Хто знає,що з Луньовим?

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 Schpiz Отправлено: 31.03.2017, 16:14 Цитировать #1172

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Тёзка,приветствую вас с пожиланиями Здоровья.

Я не знаю,что с Лунёвым,но я знаю,что Лунин "встал на жилы" и собирается кататься по тереконам...

Таксист.

 дніпровець79 Отправлено: 01.04.2017, 19:51 Цитировать #1173

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 1442

Зарегистрирован: 12.05.2011

История с Каниболотским ничему не учит-сгниёт на банке за спиной Пятова.В Киев само то,сейчас там вратаря нет,хоть он нам сам по зарез нужен,но хозяину клую не нужен в чём и беда.

 leoniddnipro Отправлено: 03.04.2017, 11:28 Цитировать #1174

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

     Всіх з перемогою.Нарешті!Матч довелося подивитись у повторі.В принципі,непогано.Але наший захист --це щось...

  Лунін зіграв майже безпомилково,багато разів врятував.Вважаю,що він був кращим у Дніпрі.Наші ЦЗ,особливо Сваток немало набокопорили.За такі ляпи,коли гравець суперника виходить один на один з Луніним,потрібно Сватку в диню зарядити!Набагато менше зігравший у основі Лопирьонок так не помилявся.Польовий зіграв не набагато краще.Проте таких помилок не робив.На протилежному фланзі Адамюк діяв набагато краще.Встигав і у захисті,і у нападі.Іноді рвав суперника,як школярика.

  Ротань за відсутності Кравченка діяв більше на руйнування.З чим майже впорався.У Когута було багато бажання:міг і гол забити,і намагався діяти під нападниками.Але нерідко помилявся при передачах та при спробі обвести суперника один в один.Влад більш надійно зіграв у центрі поля,видав чудовий асист на Нагієва.Останній непогано взаємодіяв з Адамюком,технічний гравець.Але ще не вистачає досвіду.

  Довбик начебто і бореться за кожний м`яч,намагається зіграти технічно.Проте не вистачає йому футбольного нахабства.Потрібно більше діяти корпусом.У цьому плані більше виділяється Кожушко.Так заробив червону,зігравши всьго десять хвилин,так підвів команду.Але він намагається зіграти жорстко,поштовхатися з захисниками суперника,виборюючи кожний м`яч.Кожушко разом з Кочергіним гру підсилили,не давши супернику у кінці матчу насісти на наші ворота.

  Кому як,але мені гра Дніпра майже сподобалась.За виключенням окремих моментів,коли лажав наший захист.Потрібно підсилити дії у центрі захисту.Бо Адамюк не всесильний,а завжди мати надії на допомогу Кравченка не виходить.Команда досить вміло вміє комбінувати,грати в один дотик ,та швидше вже переходить з оборони в атаку.Вірим в команду!

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 дніпровець79 Отправлено: 09.04.2017, 18:47 Цитировать #1175

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 1442

Зарегистрирован: 12.05.2011

Неплохая игра Днепра.даже очень.Немного не повезло,но пргресс не лицо.Сватку надо искать замену в дублях.Надо создать конкуренцию,а то сильно раслабился..

 leoniddnipro Отправлено: 12.04.2017, 12:45 Цитировать #1176

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Погоджуюсь,бо дзвіночки від Сватка були ще у минулому матчі.

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 Schpiz Отправлено: 15.04.2017, 14:13 Цитировать #1177

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Девушки и Пацаны,сегодня наш "Днепр" просто обязан Победить Соседей из Каменского.

ДНЕПРОПЕТРОВЦЫ-ЛУЧШИЕ ЛЮДИ УКРАИНЫ!

Таксист.

 дніпровець79 Отправлено: 22.04.2017, 19:02 Цитировать #1178

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 1442

Зарегистрирован: 12.05.2011

Выиграли в Ворсклы которой ничего не нужно,как впрочем и нам.Молодцы стараются.Из игры выпадает Нагиев,интересно было бы на его месте посмотреть Кожушко,но решает Михайленко.

 leoniddnipro Отправлено: 22.04.2017, 21:24 Цитировать #1179

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

   Всіх з перемогою.Дніпро добув важливі три очки,які в нас мабуть відмінусують незабаром.Але Дніпро виграв закономірно і без валідолу.

  Лунін відстояв на нуль і це теж добре.Не раз виручив.Пара ЦЗ:Сваток-Лопирьонок відпрацювала хоч і не без помилок,проте з їхнього боку не було прикрих обрізок.Флангові захисники:Адамюк та Польовий непогано відпрацювали як у захисті,так і при підтримці нашої атаки.Сподобався Польовий,який був заряджений на боротьбу.Хоча прау раз обрізався.

  Добре попрацював Чеберко при руйнуванні. Заміна Ротаню?Йому б ще більше впевненності.Влад діяв більше на атаку.Коли потрібно було,то притримував м`яча,коли потрібно-розганяв нашу атаку.Але іноді діяв повільно,збиваючи темп контратак.Луньов теж бився,не жаліючи сил,але не завжди вистачало від нього точного пасу .Іноді не міг прийняти вірного рішення при продовженні атак.Кочергін забив трудовий гол,міг ще забити.Хотілося б від нього ще більше пресингу і настирливості.Ротань та Когут добре увійшли в гру та підтримали загальнокомандний настрій.

  Довбику не вистачало жорсткості при боротьбі за мя`ч,але свій ,теж трудовий гол забив.Баланюку не вистачило часу на адаптацію.Не завжди мав нагоду для удару по воротах.Але він сам повинен шукати моменти.Все у його руках і ногах.

  Дніпро взагалі добре діяв при оборонних діях та при переході у контратаку.Проте досить часто потенційні наші атаки гальмувались або неточними пасами ,або невірними ходами окремих гравців.Не завжди хлопці правильно оцінювали ситуацію і гострота атак пропадала із-за дитячих помилок.Та все-таки можна подякувати хлопцям за настрій на перемогу і свято футболу.Вірим в команду!

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 дніпровець79 Отправлено: 26.04.2017, 22:55 Цитировать #1180

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 1442

Зарегистрирован: 12.05.2011

Неплохо сыграли ,но немного не повезло.Жаль ,что наверное окажемся в первой лиге.Команда растёт на глазах...

 Schpiz Отправлено: 27.04.2017, 13:13 Цитировать #1181

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Матч был Кубковым и НАХРЕНА ЗДЕСЬ О НЁМ ПИСАТЬ?

Таксист.

 дніпровець79 Отправлено: 27.04.2017, 16:56 Цитировать #1182

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 1442

Зарегистрирован: 12.05.2011

Это не матч? Здесь уже и так ни кого не осталось .кроме Леонидднипро,а вам всё не так.

 Schpiz Отправлено: 27.04.2017, 21:15 Цитировать #1183

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Мне всегда всё не так ибо пишут сюда ЛЕОНИДДНИПРО и я,иногда и вы выскачете,как из табакерки. Злой я после вчерашнего,трогать меня не рекомендую. Всего вам хорошего,а "Днепру" Побед.

Таксист.

 Schpiz Отправлено: 30.04.2017, 18:59 Цитировать #1184

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

УРАААААААААААААААААА! Нашим,в коем веке,дали пробить пенальти!

Обычно бьют пенальти нашим,а здесь попёрло...

Одиннадцать иг в чемпионате без поражений,это Рекорд Второй Деёвки.

Таксист.

 дніпровець79 Отправлено: 07.05.2017, 21:49 Цитировать #1185

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 1442

Зарегистрирован: 12.05.2011

Немного не повезло,могли выигрывать.Лунев и Нагиев как всегда-ни очём и Довбык такой же-поймал парень звёздочку.Плюс ко всем негараздам этот мудак судья который вообще не давал нам играть и наооброт.

Сообщение: *

Пожалуйста, введите сообщение
10800000
Rambler's Top100