Форум

Блоги

Герой сезона

Видеоконференции

Конкурс

Украинская премьер-лига.
 SAFIK AS Отправлено: 31.12.2016, 11:31 Цитировать #7546

Суперпользователь

SAFIK AS

 

Всего сообщений: 8942

Зарегистрирован: 04.07.2007

Вот такую статаечку прочитал: "На сайте президента Украины зарегистрирована петиция с предложением рассмотреть возможность национализации футбольного клуба "Днепр".

"В связи с утратой владельцем интереса к клубу, накоплением долгов перед игроками, тренерами и другим персоналом, угрозой ФИФА перевести клуб в низшую лигу из-за невыплаченных долгов, а также предстоящего снятия очков с клуба, предлагаем рассмотреть возможность спасения ФК "Днепр" (город Днепр) путем национализации и прикрепления ее к ПриватБанку, одним из владельцев которого ранее был нынешний владелец "Днепра" Игорь Коломойский", - говорится в обращении.

Ранее, напомним, сообщалось, что в ФК "Днепр" начали процесс выплаты задолженности перед сотрудниками. Зарплату футболистам "Днепра" платят исправно, а вот перед работниками клуба задолженность выросла да одиннадцати месяцев." (С)

Поплачь о нём - пока он живой.

Люби его - таким какой он есть.

 leoniddnipro Отправлено: 31.12.2016, 12:29 Цитировать #7547

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Якщо націоналізувати ,то це клуб стане нічійний.Бо в нас так повелося,що якщо державний,то це означеє --нічий...

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 Schpiz Отправлено: 31.12.2016, 16:21 Цитировать #7548

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

ВСЕХ ДЕВУШЕК,ЖЕНЩИН,ПАЦАНОВ И МУЖЧИН С НАСТУПАЮЩИМ НОВЫМ ГОДОМ! ВСЕМ ЗДОРОВЬЯ И ЛЮБВИ!

Таксист.

 ПРОСТО-ФАНАТ Отправлено: 19.02.2017, 21:54. Отредактировано: 19.02.2017, 22:23, ПРОСТО-ФАНАТ Цитировать #7549

Суперпользователь

ПРОСТО-ФАНАТ

 

Всего сообщений: 206

Зарегистрирован: 29.11.2007

___________________________________

     \\\\ Д н І П Р О ///

     \\\ Н АЗАВЖДИ ///

____________________________________

believe

_______________________________________________

... про'сто не буває' все так просто', а бувmає' все тафыалрк просто', не бафыафыауває' т всууе таак просто ...

_______________________________________________

 leoniddnipro Отправлено: 01.03.2017, 15:20 Цитировать #7550

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Іспанські ЗМІ повідомили, що ФІФА в зв’язку з ситуацією, яка виникла навколо форварда "Бетіса" Романа Зозулі, дозволила українцю перейти в команду з чемпіонату, який починається в 2017-му році.

Передісторія. В останній день іспанського трансферного вікна нападаючого орендував "Райо Вальєкано", однак через позицію фанатів клубу Роман був змушений повернутись в "Бетіс". Через те, що формально Зозуля протягом сезону змінив вже дві команди, він не може грати за "Бетіс", чи за будь-яку іншу команду з чемпіонату, що вже проходить. Тепер у футболіста з‘явився шанс все ж уникнути вимушеної паузи в ігровій практиці.

До вашої уваги список країн, де сезон ще не стартував, або розпочався лише в цьому році. В Європі, враховуючи рівень чемпіонату та стиль гри самого Зозулі, найоптимальнішим виглядає клуб зі Скандинавії, де національні першості стартують в перших числах квітня. Є варіанти у країнах колишнього СССР. Звичайно, першим на думку спадає Китай, проте не забуваймо, що досить міцні чемпіонати грають в Японії та Південній Кореї. Є Центральна Азія, де не так давно догравав Анатолій Тимощук, а дехто з українців, як от Петро Бадло, так зовсім став кумиром місцевої публіки. Нарешті, зовсім скоро стартує МЛС, де така драматична історія, як в Зозулі, може привернути увагу вболівальників.

 
Європа Азія Америка
  • Білорусь
  • Грузія
  • Естонія
  • Ісландія
  • Казахстан
  • Латвія
  • Литва
  • Норвегія
  • Норвегія
  • Фінляндія
  • Швеція
  • Китай
  • Південна Корея
  • Туркменістан
  • Таджикистан
  • Узбекистан
  • Японія
  • Сполучені Штати Америки

* - ми не враховували зовсім екзотичні країни, де футбол далеко не на перших ролях. У переїзд до Бразилії, де Серія А стартує в травні, не віримо

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 дніпровець79 Отправлено: 12.03.2017, 16:09 Цитировать #7551

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 1442

Зарегистрирован: 12.05.2011

После сегодняшной игры ДК здаёться мне,что Михайленко переедет в Киев и в добавок не сам...

 smolyaninov Отправлено: 01.08.2017, 11:14. Отредактировано: 01.08.2017, 11:15, smolyaninov Цитировать #7552

Новичок

 

Всего сообщений: 2

Зарегистрирован: 27.07.2017

Судя по последним результатам игры, Динамо имеет все шансы на победу. Конечно, впереди еще игры и мы будем смотреть онлайн трансляции http://smotrisport.tv/event/, но не думаю, что что-то изменится. Шахтер все-таки в этом сезоне показывает не самую лучшую свою игру. А вот то, что Сталь на третьей позиции сейчас, так это вообще удивительно. Не думал, что они на такое способны.

 

 

 Schpiz Отправлено: 01.08.2017, 19:43 Цитировать #7553

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Киевское "Динамо"-это левая команда и посыпется она как гнилая осина.

Я и за "Шахтёр" никогда не болел.

Вот "СТАЛЬ", этого сезона, меня Приятно удивила.

Таксист.

 leoniddnipro Отправлено: 05.08.2017, 11:14 Цитировать #7554

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Зараз рівень УПЛ впав у рази!І зрівнявся з рівнем Білорусії,Казахстану та Македонії.У тому числі тому,що в  УПЛ нема Дніпра,який постійно ставив палки в колеса купленим чемпіонствам кротів та киян.ДК позорно вилетів від швейцарського Янг Бойзу.Олімпік вилетів від посереднього ПАОКу.Для допомоги кротам у другій частині чемпіонату 2016-2017 у першій шістці опинилися три команди Ахметки:Зорька,Олімпік та Чорноморець,які є вірними постачальниками очків.Результат-виліт Шахти з ЛЧ,де очки та перемоги так легко не купити.А тому зараз УПЛ дивитися немає потреби та охоти.Набагато цікавіше дивитися якраз Другу лігу,де грає перший чемпіон України Таврія,той же Металіст та запорізький Металург.Ці команди колись грали в УПЛ,яку у Європі боялися не тільки поляки чи румуни,але і італійці,французи чи німці.

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 pete Отправлено: 10.08.2017, 09:28 Цитировать #7555

Новичок

 

Всего сообщений: 1

Зарегистрирован: 10.08.2017

i think Zavarov will pull out the Arsenal and they will remain in the "tower". Arsenal is his team, he will hardly leave it. In football, as in life, there is no justice

J America ja8132 T Shirt

 

 leoniddnipro Отправлено: 11.08.2017, 09:52 Цитировать #7556

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Pete,переплутав сайт Арсенала з сайтом Дніпра:).

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 TEMPO Отправлено: 30.08.2017, 19:45 Цитировать #7557

Бывалый

 

Всего сообщений: 91

Зарегистрирован: 01.08.2010

ВСЕХ С ПОБЕДОЙ

 leoniddnipro Отправлено: 01.09.2017, 19:28 Цитировать #7558

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

І тебе також.До речі, Зозуля став вільним агентом.Проте ним цікавляться тільки клуби другого дивізіону Іспанії.

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

Сообщение: *

Пожалуйста, введите сообщение
7200000
Rambler's Top100