Форум

Блоги

Герой сезона

Видеоконференции

Конкурс

Межсезонка
 leoniddnipro Отправлено: 13.06.2016, 06:56 Цитировать #1741

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Збірна наша програла ще до початку матчу.Півкоманди ходило пішки по полю.

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 Schpiz Отправлено: 13.06.2016, 11:38 Цитировать #1742

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Тёзка,так оно так!

А я,дурень старый,в Лиль с Друзьями попёрся...

Центральная украинская пресса пишет,что играли достойно... ВРУТ СУКИ,ЭТО БЫЛО ПОЛНОЕ ДНИЩЕ И ПОЗОР!

Таксист.

 viktor santos Отправлено: 13.06.2016, 15:01 Цитировать #1743

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 353

Зарегистрирован: 03.02.2012

Первый тайм сыграли хорошо,могли лучше но всетаки видна не сыгранность и взаимопонимание играков. Выскажу свое личное мнение о возможном положительном результате с немцами. Если бы в среднюю линию нашей команды добавили Караваева  с выполнением функции под Коноплянкой и Ермоленко ,то этим могли укрепить помощь крайним защитникам . Игра без чистого нападающего дала бы положительный результат встречи

 chebchik Отправлено: 14.06.2016, 22:00 Цитировать #1744

Суперпользователь

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

 Наших навіть румини в товарняку пресували, а тут німчура. Але під кінець першого тайму в Лільі вже почав був чемпіонів жаліти, ох і не солодко їм було від укрів, та дарма, німота перетерпіла, зібралася. Укри відпочили та й більше, після відпочинку, на гру не змогли налаштуватись. Німці не дали, "фізуха" не дала, ще дещо. За моєю шкалою 0:1 було б нормально, а так більше доведеться напрягатись далі.

 Цікаво, а щас вчать хлопців м'яча відбирати так щоб відібрати? Чи, мабуть, всіх як "Месі" вчать бути. Чекати, поки хтось відбере, або суперник втомиться обминати їх одного за другим та й сам віддасть м'яча. 

 leoniddnipro Отправлено: 18.06.2016, 18:28 Цитировать #1745

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

На Причалі пишуть ,що Стеценка та Русола терміново визвали на аудієнцію до Швейцарії.Чекаємо новин...

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 leoniddnipro Отправлено: 21.06.2016, 22:01 Цитировать #1746

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Вболіваємо за Калініча.

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 leoniddnipro Отправлено: 24.06.2016, 10:17 Цитировать #1747

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Вітаю:мінус шість очок!А чемпіонат ще не починався...

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 Schpiz Отправлено: 24.06.2016, 11:37 Цитировать #1748

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Приветствую всех Форумчан и желаю вам всем ЗДОРОВЬЯ!

Такая уж судьбина, у нашего "Днепра","пожрать всё гавно" переустройства,пережить политические интриги в разрозненной и Вороватой стране,и Возродиться вновь в боеспособный Коллектив.

Таксист.

 уанф Отправлено: 24.06.2016, 14:56 Цитировать #1749

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 339

Зарегистрирован: 14.11.2010

  До біса все це послати якби, було б на краще.  Розпочати з нуля, створюючи нову команду.   Біда в тому, що зараз не до футболу, і це треба визнавати, хочеться чи ні, подобається чи ні. Чим менше в цьому питанні буде  ілюзій , тим краще.

 

   А так - якесь тупе шоу, вистава абсурду в стилі Іонеско,   де тисячі глядачів і один (!) актор, який займається невідомо чим вдалині від  зали для глядачів, а вони намагаються вгадати зміст вистави і напрям розвитку сюжету.  А між тим, можливо, і сюжет відсутній, а може, і актор давно поїхав у відпустку.

 

  Ловлю себе іноді на тому, що навіть уболівальникам МХ, Кривбасу і Арсеналу легше: у них все визначилось, все відомо і доступно.   А за наш ДД скоро будуть писати, як про унікальний клуб.  Хоч так прославимось...

 danilo_sousa Отправлено: 27.06.2016, 00:19 Цитировать #1750

Новичок

 

Всего сообщений: 2

Зарегистрирован: 26.06.2016

Вот, уже вчера наш родной Днепр обыграл возрожденный Металлург со счетом 8:1. Игра была достаточно неплохая, но нужно сдержать хоть этих игроков, чтобы более-менее достойно выступить в следующем сезоне. Нужно выплатить долги!!! Нету денег - давайте продадим арену, чорт забирай! Рассчитаемся с игроками, наберем людей и будем играть снова, на родном для меня Метеоре... Другого выхода нет!

Может это кажется безумием, писал с просонья :)

 дніпровець79 Отправлено: 27.06.2016, 14:20 Цитировать #1751

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 1442

Зарегистрирован: 12.05.2011

Было бы желание,а погасить долги можно в любой форме.Как пример - дать по квартире в доме который на Шмидта строит ФК Днепр.Но видимо долги никто погашать и не собирается,поэтому большая вероятность,что начнём  скоро с чемпионата области.

 leoniddnipro Отправлено: 27.06.2016, 22:17 Цитировать #1752

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Бляха-муха!Як читаєш:Матеус у Китаї,Зозуля перейде у ПАОК,Безус їде до Туреччини...Серце кров`ю обливається!Таку команду загубити!

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 viktor santos Отправлено: 28.06.2016, 23:43 Цитировать #1753

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 353

Зарегистрирован: 03.02.2012

Чему бывать - того не миновать. Все хотят зарабатывать а не слушать обещания. Лучший вариант для "Днепра" это когда Колома продаст команду надежному покупателю. А пока смотрим ЧЕ во Франции.

 ~SEGA~ Отправлено: 29.06.2016, 07:19 Цитировать #1754

Суперпользователь

~SEGA~

 

Всего сообщений: 431

Зарегистрирован: 01.12.2006

http://dp.vgorode.ua/news/sport/298853-fk-dnepr-prekraschaet-suschestvovanye Уточка? Или всё уже,очередные скачки завершились "пэрэмогой"?

НЕТ ДРУЖБЕ С ДИНАМО!!!



Пока на стадионе политика - ни ногой! ( с 1.1.2014)

 уанф Отправлено: 29.06.2016, 09:55 Цитировать #1755

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 339

Зарегистрирован: 14.11.2010

 Ніколи б не подумав, що це напишу, але зараз , якщо виявиться, що це не слухи - буду радий, що цей абсурд з елементами детективу і маразму нарешті закінчується.

    В будь-якої команди були і будуть важкі часи.  Головне - зробити правильні висновки з невдач і поразок.  Найперше - не допустити, щоб повторилась теперішня ситуація, в якій клуб є іграшкою в руках однієї людини.  Як на мене, краще довго і старанно підніматись звідкілясь з другої чи якої там ліги, але маючи нормальну структуру - прозоре фінансування, нормальний притомний менеджмент ( а не самі знаєте кого ) , зв'язок з громадськістю і все інше.  Все-рівно це сталось би, раніше чи пізніше, хіба що могло бути не в такому збоченому вигляді.

 

   Ще одне суттєве зауваження.   Вкрай неприємно, якщо не сказати більше, читати на інших сайтах прокльони на адресу власника з переходом на національність і натяками на вклад в події останніх двох років.  Футбол - це тільки гра; можливо, комусь в Лугандоні успіхи ШД важливіші за обстріли і гуманітарку, але фанатіти до такої міри - це вже ознака великих проблем зі здоров'ям.

Сообщение: *

Пожалуйста, введите сообщение
10800000
Rambler's Top100