Форум

Блоги

Герой сезона

Видеоконференции

Конкурс

Українські плеймейкери
 chebchik Отправлено: 21.12.2014, 22:24 Цитировать #16

Суперпользователь

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

 Тяжко без "піднощиків" снарядів. Та не завжди є ті, для кого підносити.

 Shiha Отправлено: 22.12.2014, 20:35. Отредактировано: 22.12.2014, 20:36, Shiha Цитировать #17

Новичок

 

Всего сообщений: 25

Зарегистрирован: 15.08.2013

Отож ! Скажу про наше суспільство взагалі - дуже багато(особливо зараз) відвертих падлюк, терпил ... або герої в бабиній кофті. І  ті , й  ті  паразитують на нормальних  людях . Просто руки можуть опускатися . Вихід бачу в психологічній підготовці  яка буде на порядок кращою ніж є зараз. На зразок тієї яка була в козаків-характерників.  Звичайно може не такої крутої, але головне щоб достатньої.

 

 chebchik Отправлено: 23.12.2014, 22:53 Цитировать #18

Суперпользователь

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

Можливо, можливо.Тільки тут зараз пиво і мясо. Ненадовго, сподіваюсь.

 Shiha Отправлено: 11.01.2015, 17:14 Цитировать #19

Новичок

 

Всего сообщений: 25

Зарегистрирован: 15.08.2013

Безус підписав контракт з Дніпром.  До цього він пів року пограв в Динамо та за збірну. Після цього відбувся спад і він не грав.   Тобто відбулося те про що я тут уже писав.  Одже заграє Безус стабільно більше року ?  Нажаль маю сумніви. Літом стрес перетворить його на нестабільного  підлітка !!!

 Shiha Отправлено: 20.09.2015, 20:05 Цитировать #20

Новичок

 

Всего сообщений: 25

Зарегистрирован: 15.08.2013

Спостерігаючи за тим як складається карєра в Дмитра Льопи можна побачити що він зараз грає зліва в півзахисті. До цього він досить стабільно  підряд 2 роки  відіграв в різних клубах . Це були далеко не самі сильні клуби  Карпати , Металург Зп,    але це  погодьтесь краще ніж взагалі не грати як Кінаш  або Костя Кравченко.
Коли я його побачив зліва в півзахисті то чомусь вспомнив як Лобановський ставив Шеву зліва піднападаючим, до цього ж він грав центральним нападником також 2 роки (під керівництвом Лобановського ). Нападник не плеймейкер але щось спільне в цьому. мені здається,  є. 
Я спробував проаналізувати і ось що в мене вийшло : 
3.5 (три з половиною) роки , як я вже писав вище це сім по пів року . В людей 7 чакр , в "Отче наш 7 фраз",  7 нот ...  СІМ - це повний цикл.   2.5 років (два  з половиною)  - це 5  (пять)  по пів року . Що ж може бути 5 (пять)  по пів року в цьому випадку ? : 
1. -   Оцінка своїх можливостей. 
2. -  Скорбота, Страждання. 
3. -  Терпіння,  Стійкість. 
4. -  Досвід 
і 5.-  те що в Бібілї називається "Надія на славу Бога".  На мою думку це те що можна називати талантом. Це те що не забудеться якщо , можливо , буде тривала пауза в розвитку. Недаремно ж в Біблії говориться що" надія не веде до розчарування, не присоромлює" 
Якщо знову вспомнити Шеву то в нього перерви не було. Він лише змінив Динамо на Мілан.  Де , якщо не помиляюсь, ще 1 рік йому "складав конкуренцію,не давав розслабитися" місцевий терпило Бірхоф. Після чого Шева провів чудову карєру, здобув багато трофеїв як індивідуальних так і з командою. 
Я думаю ця інформація заслуговує на увагу . Впевнений тренерам треба брати до уваги. Цікаво спостерігати буде за Льопою.

 Shiha Отправлено: 23.09.2015, 12:45. Отредактировано: 23.09.2015, 12:46, Shiha Цитировать #21

Новичок

 

Всего сообщений: 25

Зарегистрирован: 15.08.2013

Оце дивлюсь на Безуса та думаю :"чого це він бороду відпустив, раніше здається не було ?" .  Можливо він читав моє повідомлення де я передбачаю йому долю нестабільного підлітка ,  та щоб перехитрити долю відпустив бороду як у діда ?  В такому випадку бере гордість за наших футболістів які не здаються . шукають вирішення проблем, одним словом - розвиваються !!!!!!!)))))))))   І скоро ми побачемо вольовий , козацький футбол в виконанні Безуса !!!  Як всі мабудь знають :  СИЛУ ( німці) перемагає ТЕХНІКА( бразилія) , а техніку перемагає ВОЛЯ  ( ми ?...   )   Безус та інші очевидно  "дуже працюють "  над цим ...

п с.  де тут жарт , а де серйозно здогадайтесь самі.

 chebchik Отправлено: 25.09.2015, 15:26 Цитировать #22

Суперпользователь

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

"Плаває" Безус поки, на свойому плаває. Хтозна, може й вигребе куди.

 Shiha Отправлено: 18.10.2015, 18:12 Цитировать #23

Новичок

 

Всего сообщений: 25

Зарегистрирован: 15.08.2013

Батько Тараса Шевченка казав про сина :  "з нього вийде щось або  дуже хороше , або велике ледащо" . 

Це саме стосується і України . Особливо зараз ! Без перебільшення . Ще рік - два  маємо шанс порозпинатися перед кацапами . а потім якщо не перестанемо тікати від проблем по флангам ,  то вже нічого з нас хорошого не вийде ! Буде Україна як "переходящєє знамя " . Хто сильніший тому вона й належатиме. І більшість з вас  ризикує бути таким точно , ризикуєте  бути як та шльондра яка належить тому хто переможе.  

Я переконаний маю право так говорити.  За останні майже три роки я намагаюся піднімати цю проблему , але навіть не знайшлося ЖОДНОГО !!!  однодумця ... Я починав з того щоь дзвонив по клубам . та відомим  футболістам : фк Дніпро , фк "Скала", фк "Волинь", Маріуполь, фк Говерла ..., Кінаш,  Костя Кравченко ....,  також в комітет молодіжних збірних , говорив з Ковальцем  та ще з якимось терпилою . Ще я намагаюсь привернути увагу вболівальників, фанатів  але все дарма до с..ки . На даний момент в нас немає такої критичної маси  людей  щоб з  українців вийшло щось хороше .  Поки що Україна це як Таїсія Повій або Аня Лорік ... в тихому болоті чорти водяться. 

 Shiha Отправлено: 19.10.2015, 18:05 Цитировать #24

Новичок

 

Всего сообщений: 25

Зарегистрирован: 15.08.2013

На мій погляд, мова - це культура, культура - це досвід нації. Чим більш розвинута культура і як наслідок мова тим більший досвід має нація. Українська мова одна з найкраще розвинутих у світі. Якби не цей факт я б вже давно ні на що не розраховував .

 chebchik Отправлено: 21.10.2015, 20:58 Цитировать #25

Суперпользователь

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

  А тарифи - майбутнє нації. Сорі за рекламу, але без неї тяжко.

 Shiha Отправлено: 24.10.2015, 16:01. Отредактировано: 24.10.2015, 16:04, Shiha Цитировать #26

Новичок

 

Всего сообщений: 25

Зарегистрирован: 15.08.2013

  chebchik   написав :" А тарифи - майбутнє нації. Сорі за рекламу, але без неї тяжко."

 

Коли я вчився в школі у нас був вчитель в якого любима поговірка була :

"Ти йому стовбці, а він млинці"  

Ти chebchik   вже краще мовчи та не позорся . 

 Schpiz Отправлено: 24.10.2015, 17:46 Цитировать #27

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

А я вам здрасте. А вы бы,пан "Shiha",язычок бы попредержали,рано перья к небесам задирать стали,да и метлу укоротить вам могут. Вы кто по жизни будете,каких таких мастей?

Вы где на крытке чалились,кто из серьёзных Бродяг может за вас слово сказать,какую зону топтали?

Учителям вы Пахана величаете или Смотрящего? Феню вы сечёте или лишь на цирлах ботаете?

Ну,а теперь на гражданском языке поговорим. Какое вы имеет моральное право тыкать уважаемому пану "ЧЕБЧИКУ"?

Здесь Народ годами общается и,почти все,лично знакомы. Вы же,пока,по жизни ни кто и зовут вас-никак...

Или оставайтесь здесь РАВНЫМ СРЕДИ РАВНЫХ,или попутного вам ветра.

Зи форштеин? Слава Порядочным Людям УКРАИНЫ!

Таксист.

 chebchik Отправлено: 24.10.2015, 21:24 Цитировать #28

Суперпользователь

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

Здрасьтє. Ого, пане Леоніде, жостко ви пресуєте нового чоловіка. Залишимося зосім самі на тонучому форумі. Уявіть собі, затягує нас вглиб вир-течія, а руки подать нікому, всі вже майже потонули раніше. Бр-рр, моторошно аж.

Пане Shiha, то була моя критика більшості українців конкретно сьогоднішнього проміжку часу. Людям зараз, як колись, як завжди - хліба і видовищ, вже потім все інше. Лише десь на якомусь місці, запилені й призабуті: культура, мова, досвід нації. Що може змінити ситуацію? не знаю, можливо освіта, освіченність батьків, громадян, політика держави.

 

 Shiha Отправлено: 24.10.2015, 22:23 Цитировать #29

Новичок

 

Всего сообщений: 25

Зарегистрирован: 15.08.2013

Schpiz ,  в тому що я звернувся до когось на Ти не бачу особливого гріха . Міг би на Ви , якби його повідомлення були більш дорослими .

Я не збирався і не збираюся тут спілкуватися . Моя мета привернути увагу до конкретної проблеми  яка, доречі , і вас стосується навіть якщо Ви на неї закриваєте очі.  Тож прохання,  якщо Вам це не треба то краще не заважайте . А то як  розумнічати  то  всі герої , а як щось корисне людям зробити - всі ПАНИ ... Як казав мій вчитель фізкультури : "олавідерче" !!!

 

 chebchik Отправлено: 24.10.2015, 22:55 Цитировать #30

Суперпользователь

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

Добре. (до пана Shiha)

Не зовсім зрозуміло про яку саме проблему йдеться в #23 і #24: про плеймейкерів, їхню відсутність, чи ідеологічне, духовне виховання футболістів і, взагалі, молоді?

Сообщение: *

Пожалуйста, введите сообщение
7200000
Rambler's Top100