Форум

Блоги

Герой сезона

Видеоконференции

Конкурс

Матчи "Днепра".
 Schpiz Отправлено: 18.11.2016, 16:29 Цитировать #1141

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Как раз с САФИКОМ я водку пил многим реже,чем с другими моими приятелями и знакомыми Людьми.

Но,если мы будем живы,то обязательно всё наверстаем...

Скоро визы отменят и Алексей с Супругой смогут приехать ко мне в гости.

Таксист.

 дніпровець79 Отправлено: 20.11.2016, 21:35 Цитировать #1142

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 1442

Зарегистрирован: 12.05.2011

Победа!Наверное лучщая игра Днепра в этом сезоне.Если бы не это тупое рукодство  через сезон-два рвали бы  кротов  и бобров на шкурки.

 madi Отправлено: 20.11.2016, 22:46 Цитировать #1143

Суперпользователь

madi

 

Всего сообщений: 1661

Зарегистрирован: 28.11.2009

ВСЕХ С ПОБЕДОЙ!!!Давно я не видел такой игры,за что спасибо всей команде!

 

 leoniddnipro Отправлено: 21.11.2016, 12:48 Цитировать #1144

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

  Нарешті,дочекались.Всіх з перемогою.Нажаль зміг подивитись тільки другий тайм та відеоогляди на наших каналах.Видно,що Дніпро почав пробуджуватись після сплячки.

  Лунін діяв без зайвих рухів,більш-менш надійно.Наші ЦЗ:Сваток-Лопирьонок склали досить непоганий дует міцних захисників.Проте їм ще потрібно більш надійніше зігратись. Вистачає грубих помилок,після однієї з них ми пропустили гол.Адамюк непогано відпрацював на своєму фланзі.Був активним у нападі і стелився у підкатах при захисті свїх воріт.Влад крім результативного асиста відзначився великим браком при передачах.Кілька разів небезпечно для команди обрізався.

  Тріо опорників Ротань-Кравченко-Політило добре тримали центр поля.При цьому останні двоє більше діяли на руйнування.Ротань діяв під нападниками.Та відзначився класними пасами,один з яких завершився голом.Луньов починає виправдовувати надії тренера:може несподіванно зробити перехват та здійснити непоганий простріл у штрафмайданчик суперника. Лучкевич  додав команді гостроти,якої не вистачало нам восени.Він добряче пошматував нерви захисників господарів поля.Забив гол,попав в штангу.Нам  такого ще б з лівого флангу.

  У нападі діяв Кожушко.Чимось нагадує Зозулю.Постійно бореться з захисниками суперника,відкривається,вміє грати в короткий пас.Замінивший його номінально в нападі Вакулко в гру не встиг увійти.

  Гра сподобалась.Давно я такого Дніпра не бачив.Хоча було багато помилок при передачах,проте видно було,що хлопці б`ються за кожен м`яч,стелються в підкатах,страхують один одного і на кожній ланці поля пресингують суперника в разі потреби.Взагалі показали себе КОМАНДОЮ.

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 уанф Отправлено: 26.11.2016, 19:58 Цитировать #1145

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 339

Зарегистрирован: 14.11.2010

Ну що, минула приблизно третина експериментального  чемпіонату, можна робити якісь висновки.
 
Команда, звичайно, не могла одразу показувати пристойну гру за будь-яких обставин; інша справа, що "просіли" ще глибше, ніж цього побоювались.  Як на мене, рідко згадують одну суттєву причину: жахливу передсезонну підготовку.
 
   Навіть менші, смішні за теперішніми мірками недоліки в організації міжсезонних зборів раніше  давали привід тренерам для скарг і були причиною додаткових зусиль по комплектації, підготовці і іншому.  Навіть для команди, в якій грали Калініч, Матеус, Жуліано...   А як відбувалась так звана підготовка цього сезону?  Якийсь гарячковий виїзд в Нідерланди (???) за днів 10 до початку, з командою, яка формувала склад ще й  після закінчення так званих зборів, в якій контракти підписувались ледь не на боковій лінії перед виходом на першу гру або й пізніше.  Команда, терміново складена з учорашніх дублерів і гравців післяпенсійного віку.  Без будь-якої ясності щодо фінансових перспектив, що, на жаль, стало фірменною ознакою клубу.
 
   Проте найбільш прикрим стало те, що змінилось дуже багато чого, та не змінилось головне - наш, теж уже "знаменитий" на всю країну і навіть за кордоном "менеджмент".  Повністю закритий, схильний до абсурдних дій і здатний, мабуть, розвалити і Реал з Арсеналом, якби дали можливість.
 
  Що в цій ситуації мав робити тренер?  У Михайленка було два шляхи: або повністю довірити гру молоді, намагаючись використати їх зіграність в складі молодіжки, або комбінувати молодих з ветеранами.  Логічним  і нібито перспективнішим був другий варіант.  Проте він, на мою думку, виявився невдалим.  Молодь, само собою, покладалась на майстерність і досвід старших, а ветерани і напівветерани вже не могли повною мірою грати як раніше, та і часто не могли бути зразком бачення гри  і її організаторами.    До того ж склад постійно міняється ( теж наслідок міжсезонного провалу), часто міняються  умовні диригенти гри, кожний зі своїми навиками.  Панує нестабільність: в одній грі Ротань може бути суперменом, в іншій - відзначатись тільки пасами назад і картками.  Про якусь зіграність і мови не може бути.
 
    Можна припустити, що метою було - за будь-яку ціну увійти в першу шістку, а далі вже можна було сміливіше міняти склад, налагоджувати гру і т.д., не остерігаючись випадання в першу лігу.  Який з двох згаданих шляхів  був би правильним - цього вже не скаже ніхто, і немає сенсу про це згадувати.
 
  В цілому гру команди можна оцінити, як нормальну для таких ненормальних обставин.  Катастрофічно бракує креативних дій і виконавців у нападі і атакувальних півзахисників, проте це велика біда всіх команд, окрім ШД.   Та і у Дніпра  Рамоса і Маркевича з цим було не набагато краще.  Бракує досвіду, який приходить лише з часом, і з цим нічого не вдієш.  Про зіграність і взаєморозуміння вже згадував.   Найгірше - відсутня визначеність з долею команди як такої, і як це впливає на гравців - можна лише уявляти.
 
   Не полишає неприємне відчуття, що, зберігшись на цей сезон, команда втратить рік, а у підсумку все-рівно доведеться починати шлях з низів, як бувші МХ, МЗ , Кривбас.  Чи залишаться в такому випадку у складі ті, хто вже хоч трохи проявив себе і має шанс вирости пристойним гравцем, може зацікавити інші клуби?   Думаю, що далеко не всі, і я не буду їх засуджувати чи ображатись.   Адже, як співали колись - "кавалергарда век недолог"; поламати свої життєві плани , обнулити роки тренувань і підготовки заради патріотичної, але безкоштовної гри в любителях і третіх лігах - можливо, хтось і вимагатиме цього від молодих гравців, але, на мою думку, на це у нас немає права.
 
  Тому - менше образ і лайок, побільше валідолу, максимум терпіння.  А, власне кажучи, що іще залишається?
    
 уанф Отправлено: 26.11.2016, 19:59 Цитировать #1146

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 339

Зарегистрирован: 14.11.2010

Кілька різних зауважень постскриптум:
 
  1. Здається, в команді появився пристойний воротар, причому досить несподівано.  Подобається, як він почувається на своїй території - невимушено і так, ніби вже сезонів 5 відіграв.  Аби тепер з потрійною енергією тренувався, щоб не втратити шанс.   Можливо, колись ми будемо бачити його лише в телевізорі в різних далеких командах з відомими назвами.
 
  2. Раз вже згадав воротарів, все-таки вважаю найкращим за це десятиліття Лаштувку.  Окрім пари сезонів, коли Муза відвідала Бойка ( але це було скоріше, як спалах).   Саме за врівноваженість і більш-менш стабільну гру, що б там не казали.
 
  3. Обговорюючи перспективи команди, слід враховувати і можливість того, що вона не досягатиме високих результатів.  Те, що ми за неї вболіваємо, не означає, що цього достатньо для медалей, чи не так?   Якими б здібними не були наші гравці, як би не віддавали всі сили на полі, та це не означає, що решта команд неодмінно програють.  Через це захмарними ілюзіями краще не тішитись, а бути ближче до земної реальності.
 
 4. Про стадіон і глядачів.  Був би у нас притомний менеджмент, зробили би вхід безкоштовним, або за якусь символічну плату, наприклад, 5 грн. на будь-який сектор. Скільки збирають зараз?  Нехай 5 000 по 30 грн. в середньому, це щось 6 тис. доларів за гру.   В порівнянні з десятками мільйонів боргів, що це вирішує, кого рятує? Зате, можливо, прийшло б більше глядачів, яка не є, а підтримка, мікроклімат на стадіоні, а не порожні трибуни і коли чуєш розмови гравців на протилежному кінці поля.  Ну та це фантастика для сьогоднішнього керівництва.
 
 5. Важко зрозуміти, чому команда ігнорує удари з далекої дистанції.  Проходити захист дуже важко, безглузді навіси ( з невисокими гравцями до того ж ) вже навіть не дратують, а сприймаються, як якась специфічна хвороба , причому ця традиція тягнеться здавна, включно з Рамосом і Маркевичем.  Хто б пояснив, можливо, хоч хтось із журналістів спитав би Михайленка?
 
 6. Наостанок не можу не згадати, як за "найкращого українського тренера" команда позбулась кількох далеко не найслабших гравців: Горбунова, Мігунова, Третякова, Конде.  Останній непогано взаємодіяв зі Сватком, мав вигляд принаймі не гірший, могли б скласти готову зіграну пару центральних.  Але , на думку великого тренера, всі вони "не дотягували..."    
 leoniddnipro Отправлено: 27.11.2016, 15:13 Цитировать #1147

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

 уанф,

По п`ятому пункту.Я майже всі матчі передивився.І в кожному було по кілька ударів з далекої відстані,із-за меж штрафної.Били і Політило,і Кравченко,і Блізниченко,і Влад,і Кочергін,і Ротань.Проте не вистачає влучності.Мені здається потрібно побільше приділяти уваги влучності на тренуванні.Коли дніпряни не завжди можуть увійти у штрафмайданчик,то дальні постріли можуть бути ефективною зброєю.Але тренеру видніше.

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 уанф Отправлено: 27.11.2016, 18:28 Цитировать #1148

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 339

Зарегистрирован: 14.11.2010

 leoniddnipro

 Та видніше, хто ж може заперечити. В тому і загадка: чому?

 А бити - так, періодично б'ють, і переважно не надто вдало.  Та складається враження, що це робиться з безвиході, а не є цілеспрямованою задачею. Мені здається, що це побічна дія тактики Маркевича, а можливо і Михайленка, при якій великого значення надається  контролю м'яча.  От тільки толку з цього контролю мало; а тим часом удар по воротах так чи інакше означає передачу м'яча супернику: можливо, це вважається порушенням командної дисципліни і карається?  Тоді стає зрозумілим, звідки ця пристрасть до численних перепасовок, відходів на фланги, "креативних" пасів своєму воротарю з центра поля і інших подібних дій. Адже катати м'яч між центральними захисниками - це гарантія контролю, а якщо вдарив по воротах і не попав, то це втрата, ай-ай-ай.

 Ну, цих подробиць ми не знаємо, як воно насправді.  Тому і хотілось би колись почути.  

 уанф Отправлено: 28.11.2016, 13:10 Цитировать #1149

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 339

Зарегистрирован: 14.11.2010

  А що, непогано вчора грали.  Принаймі, за абсолютної переваги, відверто гострих моментів у шахти було негусто.  Тобто, відбиватись іноді більш-менш вже виходить.

 

  Правда, і грали вони не на повну потужність.  Та і відсутність карток і мала кількість порушень якось незвичні.

 дніпровець79 Отправлено: 28.11.2016, 13:18 Цитировать #1150

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 1442

Зарегистрирован: 12.05.2011

Влетели кротам.Как по мне то Михайленко ну очень сильно уважает кротовню и так своими вказивками зашугал игроков ,что те боялись центр поля переходить.Отсюда и результат.Было и так всем понятно,что кроты выиграют, можно было и по эксперементировать.Например выпустить Пико вместо Политыло  или Лунёва,а ещё сыгать с двумя нападающими и двумя опорниками  и тд....

 Schpiz Отправлено: 29.11.2016, 12:31 Цитировать #1151

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Друзья,дело в том,что нападающие "Днепра" ещё подростки,в смысле нацеленности на гол. Они,как бы сказать,ещё Девственники,как забиватели голов. Ни один наш юный нападающий,не считая Баланюка,который с перепугу забивал "Волыни",ещё голов не забивали. Мандраж,пока,сильнее их желаний... Но мы ждём от них футбольных подвигов. Лично я думаю,что Кожушко,вот вот станет Мужчиной от Футбола и голы от него пойдут. Что касаемо Довбека,исходя из его выражения лица и его инертности,я сомневаюсь,что он станет настоящим Нападающим. Хочу ошибиться насчёт этого атлетического паренька. Баланюк должен пройти свою "яму" спада и невезения,думаю,что он может стать крепким,нацеленным на гол,нападающим,если "перекусит" свою юнешескую гордыню и прибавит в движении,в дерзком движении.

Таксист.

 ПРОСТО-ФАНАТ Отправлено: 02.12.2016, 14:14 Цитировать #1152

Суперпользователь

ПРОСТО-ФАНАТ

 

Всего сообщений: 206

Зарегистрирован: 29.11.2007

А че 3.14деть --- Про.i.ибали игры и игроков ---

финал же  біл проигран

фсе на цьому

_______________________________________________

... про'сто не буває' все так просто', а бувmає' все тафыалрк просто', не бафыафыауває' т всууе таак просто ...

_______________________________________________

 leoniddnipro Отправлено: 03.12.2016, 19:26 Цитировать #1153

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

  Всіх з перемогою!Бляха-муха,валідольна гра.Пацієнт скоріше живий.Нарешті почали грати в пас,який був притаманний на початку  сезону.Здається,зіграність нікуди не поділася.

  Лунін добре відіграв,не зважаючи на два пропущених голи,кілька разів врятував.Наші ЦЗ багато начудили.І Сваток,і Лопирьонок не завжди могли перекрити самий центр штрафного майданчика.Влад діяв вже більш-менш надійно,майже не було обрізок.Проте не завжди міг зупинити на своєму фланзі  гравців суперника коло нашого штрафмайданчика.Адамюк зіграв простіше.Стелився в підкатах,коли потрібно міг вибити м`яч в аут.Інколи помилявся.Але на атаку зіграв краще.

  Ротань діяв під нападниками,розпочинав наші атаки і ,при необхідності, міг зіграти на руйнування.Кравченко діяв більше саме на руйнування,допомагав у захисті,але не завжди це допомагало.Було кілька обрізок.Лучкевич видав чудовий перший тайм,як і уся команда.Але у другому помилявся,не завжди вистачало фізичних сил поборотися за м`яч.Взагалі діяв дуже корисно.Кочергін здійснив великий об`єм роботи,забив два гола,непогано зіграв при розвитку наших атакуючих дій.Луньов багато помилявся при передачах,міг забити,але не вистачило досвіду.Блізниченко гру підсилив,намагався тримати м`яч,та ,при потребі,міг загострити ситуацію на своєму фланзі при атаці.

 Баланюк боровся за м`яч,ледь не забив.Схоже,що теж пробуджується.Кожушко відзначився асистом,теж намагався вести силову боротьбу,був корисним при розіграші атакуючих дій.

  Був пречудовий перший тайм і майже провальний другий.Проте хлопці не знітились після двох пропущених,та знайшли сили для перемоги.Видно,що вони намагаються грати в короткий пас,пресингують суперника на всіх ланках поля та непогано розуміють одне одного.Давно я такого Дніпра не бачив!Дай Бог,попереду головні перемоги!

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 дніпровець79 Отправлено: 03.12.2016, 20:29 Цитировать #1154

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 1442

Зарегистрирован: 12.05.2011

Первый тайм просто сказка,второй- валидол.Не умеют пока сушить игру- первый пропустили после ошибки Кравченка и молодёж поплыла.Вообще молодцы и будет обидно если уничтожат эту команду.Нужно искать варианты выплаты долгов,главное было бы желание.

 дніпровець79 Отправлено: 03.12.2016, 21:50 Цитировать #1155

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 1442

Зарегистрирован: 12.05.2011

Интересное наблюдение- есть зарплата,есть и результат.Или это мне показалось?

Сообщение: *

Пожалуйста, введите сообщение
10800000
Rambler's Top100