Форум

Блоги

Герой сезона

Видеоконференции

Конкурс

Матчи "Днепра".
 уанф Отправлено: 30.03.2016, 11:54 Цитировать #1006

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 339

Зарегистрирован: 14.11.2010

  01.04 о 15-00, на базі.

  http://www.ua-football.com/ua/ukrainian/high/1459257189-dnipro-provede-sparing-iz-onovlenim-zaporizkim-metalurgom.html

 уанф Отправлено: 07.04.2016, 12:17 Цитировать #1007

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 339

Зарегистрирован: 14.11.2010

   Схоже, Адамюк іноді губить свою позицію в захисті, бо суперники кілька раз приймали м'яч в дуже комфортних умовах.  Не слідкував за ним, куди він в цей момент зміщався, але факт залишається фактом.  І, можливо, добрі перспективи у Кучера.   Сподобався спокій і відсутність метушні в його діях - те, що іноді заважало Бойку.

 

   Найбільш приємне враження від Лео Матоса.  Ще недавно, коли він періодично поялявся серед дублерів, а ще більш періодично в основі, здавалось, що його кар'єра впевнено пішла на спад.  Але наскільки він виявився наполегливим і працьовитим , що буквально зробив собі ім'я, граючи на чужій позиції, і встигаючи ще й голи забивати! 

 Schpiz Отправлено: 07.04.2016, 20:40 Цитировать #1008

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Полностью согласен с паном "УАНФ".

От себя хочу метнуть чайную ложечку дёгтя. Выход Серёжи Назаренко ни чего не решал,это был "вброс" Символа,НО...

Серёжа,за эти 10,12 минут НЕ ОТДАЛ НЕ ЕДИНОГО ПАСА СВОИМ КОЛЛЕГАМ ПО КОМАНДЕ,ТО В НИКУДА,ТО СОПЕРНИКУ!

СИМВОЛ СИМВОЛОМ,НО ХОТЬ ЧТО-ТО ПОЛЕЗНОЕ ДЕЛАТЬ НУЖНО ИЛИ МЕМУАРЫ ПИСАТЬ.

Таксист.

 leoniddnipro Отправлено: 11.04.2016, 03:13 Цитировать #1009

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Матч не зміг подивитись.Дякую хлопцям за подарунок до дня народження!!!!!!!!!!!!!!

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 chebchik Отправлено: 11.04.2016, 08:06 Цитировать #1010

Суперпользователь

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

 Дніпро про пана Леоніда не забув, поставив Зорю куди слід було давно поставити. Матча теж не бачив.

 Панові Леоніддніпро всіх земних благ.

 SAFIK AS Отправлено: 11.04.2016, 21:24 Цитировать #1011

Суперпользователь

SAFIK AS

 

Всего сообщений: 8942

Зарегистрирован: 04.07.2007

А вот надо было посмотреть. Прежде чем так постить. Днепр просто чудом отскочил. Спасибо Лаштувке. И никуда Зарю ещё не поставили. Она по прежнему на своём третьем месте.

Поплачь о нём - пока он живой.

Люби его - таким какой он есть.

 уанф Отправлено: 12.04.2016, 00:49 Цитировать #1012

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 339

Зарегистрирован: 14.11.2010

  Ну, це якесь дежа-вю, або "день бабака".  Вже не раз футбольні оглядачі і журналісти ( а не тільки диванні - або скоріше трибунні - "експерти" на зразок мене) писали: Зоря нічого особливого не вигадує, а елементарно  ловить ДД на контратаках.  Здавалось би, найперше, що потрібно робити - це не бігти всім до чужих воріт, а зіграти якщо не другим номером, то , принаймі, без особливого фанатизму, додавлюючи суперника акуратно і наполегливо.   І от гра - і в перші ж 12 хвилин - 3 ( три!) ігрових моменти, в яких м'яч не опинився у воротах просто дивом.   І четвертий - там з кутового, але теж врятувало неймовірне везіння.  І знову як завжди - контратаки!   От хто таке чекав, правда?

 

   І ще кілька гольових моментів, і теж швидкі контратаки. 

  Невже фантазії тренера не вистачає, щоб знайти цьому протидію. Зрештою, було ж видно в другому таймі, коли луганські вже набігались, та і наші акуратніше стали в обороні грати - нічого особливого Зоря не показує: позбавте їх козирів - і побачите, що це звичайна команда.  А коли потрапляють під пресинг, навіть помірний - починають сипатись; як і всі - пресингу ніхто не любить, і коли до воріт не проходиш - теж гра не клеїться.

    Хоча б для інтересу, один раз так спробували грати.

 chebchik Отправлено: 12.04.2016, 21:38 Цитировать #1013

Суперпользователь

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

 Слалося на цей рахунок враження, що обережно грати із Зорею - надто великою увагою буде їм. Тому граємо саме так, як граємо. Без варіантів.

 chebchik Отправлено: 12.04.2016, 21:39 Цитировать #1014

Суперпользователь

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

слалося - чит. склалося

 уанф Отправлено: 13.04.2016, 00:26 Цитировать #1015

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 339

Зарегистрирован: 14.11.2010

 Ну так будемо і далі "влітати" , і не тільки Зорі.  Бракує супершвидких захисників, натренованих до автоматизму витримувати лінію?   Значить, треба грати так, як дозволяють можливості.

 Schpiz Отправлено: 13.04.2016, 15:43 Цитировать #1016

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Дивчатки та Хлопци,то я Вам кажу-УСЭ БУДЭ БОБРЭ!

Наш "ДНЕПР" ,не имея супершвыдких захыстныкив,всё же ЗАКОНЧЕТ ТЕКУЩИЙ СЕЗОН НА МАЖОРНОЙ НОТЕ.

И "ЗАРЮ" НАШИ РЕБЯТА ОБОЙДУТ И В КУБКЕ ЕЁ ЖЕ ОБЫГРАЮТ И БУДЕТ ВСЕМ ИМ,ДА И НАМ С ВАМИ,СЧАСТЬЕ ПО САМОЕ НЕМОГУ!

Что Главное в деле нашем? Правильно! ВЕРА,ВЕРА И ЕЩЁ РАЗ ВЕРА!

БУДЕТ ВСЕОБЩАЯ ВЕРА НАША,БУДУТ И ЛЮБОВЬ И КУБКИ С МЕДАЛЯМИ И СЧАСТЬЕ НАМ ВСЕМ БУДЕТ!

Таксист.

 уанф Отправлено: 14.04.2016, 13:26 Цитировать #1017

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 339

Зарегистрирован: 14.11.2010

   Вірити - мабуть, це добре.  Але з цим ходять до церкви, а на футбольному полі хотілось би бачити результат професійного підходу до гри, правильного підбору тактики, виконавців , та інших необхідних для перемог речей.

 Schpiz Отправлено: 14.04.2016, 20:51 Цитировать #1018

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Будучи Болельщиком Футбола и "Днепра" уже 56 лет (с восьмилетнего возраста своего),я видал массу взлётов и падений многих Мировых Грантов и нашего "Днепра в том числе.

Без невзгод не бывает Взлётов,без поражений не бывает Побед,это и есть ёмкое обобщение-ЖИЗНЬ.

Я хорошо помню "Сталь" перволиговую,без финансирования совсем,так крохи и зарплаты слесарей третьих разрядов и Бегали,Старались Ребята!

Потом "Петровка" немного подкармливала Команду,Коробов был крепким директором.

Ну,а уж ЮМЗ Макарова поднял Команду нашу до материальных высот советского бытия.

Нет непобедимых и вечно стабильных команд. Я хорошо помню,как "Шахтёр" саму "Барселону" обыгрывал,как сборная Венгрии Европу шерстила,как сборная Польши почти всех громила,ни что не вечно под луной...

Если Верить только в ХРАМЕ,как мне здесь советуют,так лучше уж не верить вовсе,а идти старым,незамысловатым славянским путём-Пойти напиться горькой в драбодан,уснуть где поподя,а потом,проснувшись,спрашивать какое число и сколько вам лет.

ВЕРА-ЭТО НЕ НОСКИ ИЛИ ЛИФЧИК,ВЕРА ОНА В СЕРДЦАХ НАШИХ,В ПОСТУПКАХ НАШИХ,В ДЕТЯХ И ВНУКАХ НАШИХ.

Я знаю точно-с "ДНЕПРОМ" всё будет хорошо.

Таксист.

 leoniddnipro Отправлено: 14.04.2016, 23:17 Цитировать #1019

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Дай Бог,Леонід Семенович.

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 Schpiz Отправлено: 16.04.2016, 19:40 Цитировать #1020

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Пацаны,гляньте на "Причал",я там счёт почти угадал,но думал,что харьковчане хоть один забьют,в этом и ошибся...

Всех вас с Победой!

Таксист.

Сообщение: *

Пожалуйста, введите сообщение
10800000
Rambler's Top100