Форум

Блоги

Герой сезона

Видеоконференции

Конкурс

Матчи "Днепра".
 chebchik Отправлено: 16.04.2016, 21:04 Цитировать #1021

Суперпользователь

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

 Я ні на мить не сумнівався, що Ви, гер Леонід - провидець.

 Ми треті. Сподіватимось, що це добрий знак.

 leoniddnipro Отправлено: 16.04.2016, 23:02 Цитировать #1022

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

  Всіх з перемогою!Хоча  суперник вже не такий потужний,як пару років назад,та все ж перемога є перемога.Головне,що у наших хлопців є бажання грати та перемагати.

   Лаштувка майже весь матч відпочивав,але пару раз виручив.Сваток зіграв непогано,помилявся інколи.Проте грубих помилок не припускався.Чигринський може й краще.Жаль,що гол не забив.Адамюк добре проходив по краю,видавав класні простріли під удар.Але браку теж вистачало.Піко заробив необов`язкову ЖК,допомагав нашій атаці,класно вирізав подачу,яка привела до першого голу.Проте в захисті потрібно грати обережніше.

  В опорній зоні Політило не все виходило,але бився до кінця.Шахов почав гольову феєрію,підчищав центр поля,багато встиг загасити потенційних атак суперника.Руіс схоже набрав форму,демонструє непогану техніку.Безус каші не псував,намагався починати наші атаки.Але іноді не вистачало точності при передачах.Лучкевич та Ротань додали нашим атакуючим діям більше швидкості та логіки.

  Зозуля,як завжди бився,приніс багато користі в наших атакуючих діях.Матеус теж не загубився на полі.

  Результат закономірний.Хочеться вірити,що у такому темпі закінчимо чемпіонат. І влітку команда хоч теперешній кістяк основи по максимуму збереже.Вірим в команду!!!

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 SAFIK AS Отправлено: 16.04.2016, 23:08 Цитировать #1023

Суперпользователь

SAFIK AS

 

Всего сообщений: 8942

Зарегистрирован: 04.07.2007

Даже нет знаю чему радоваться. Это полный пиздец. ( Простите меня за такое сравнение). Но оно самое мягкое из того что на языке. 

Днепр стоя обыграл Металлист с неприличным счётом. Просто нет слов.

Откровенно говоря - было гараздо интереснее наблюдать за событиями в 26-27-м секторе чем на поле.

 Вот там действительно напоминало то противостояние Днепр - Металлист, которое уже стало забываться.

Поплачь о нём - пока он живой.

Люби его - таким какой он есть.

 SAFIK AS Отправлено: 16.04.2016, 23:17 Цитировать #1024

Суперпользователь

SAFIK AS

 

Всего сообщений: 8942

Зарегистрирован: 04.07.2007

Не сочтите мой пост за провокацию. Я очень уважаю болел Металлиста. Их город не заслуживает такого позора в футболе.То что творилось на трибунах - это жест отчаяния. Ну и чья-то провокация. Но (как не прискорбно) это было самое интересное за все 90 минут.

Поплачь о нём - пока он живой.

Люби его - таким какой он есть.

 уанф Отправлено: 17.04.2016, 11:26 Цитировать #1025

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 339

Зарегистрирован: 14.11.2010

  Довіряти чи ні - не знаю, але пишуть, що хтось із наших почав провокувати їхніх вже, здавалось би, остаточно забутим гаслом МКГ.

 

  Якщо це так, то було б справедливо, щоб не тільки харків'яни, а і свої добавили.  Щоб запам'яталось надовго.

 efomin Отправлено: 18.04.2016, 08:04. Отредактировано: 18.04.2016, 08:05, efomin Цитировать #1026

Новичок

 

Всего сообщений: 1

Зарегистрирован: 18.04.2016

Да, согласен. То, что происходило на трибунах было похоже на отчаяние. И, к счастью, такое бывает крайне редко на трибунах. Я болельщих Днепра и, конечно, мне хочелось, чтобы команда победила. Но это уже ни в какие ворота. Хотя я и буду продолжать болеть, ставить ставки в проверенной не раз бк http://bk-ru.com/rating, но осадок есть.

 leoniddnipro Отправлено: 26.04.2016, 04:59 Цитировать #1027

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

  Всіх з перемогою!Перемога цілком по грі.Не зважаючи,що три останні голи дніпряни забили нападнику суперника,ця перемога дуже важлива.

   Лаштувка зіграв надійно,не менш трьох разів врятував свої ворота.Чигринський та Гуйє зіграли не дуже надійно.Давали небезпечно бити по своїх воротах.На флангах також були провали.Піко і Матос більше бігали в атаку,особливо перший.Проте Піко забив чудовий гол.

  Політило намагався битися в центрі поля,не завжди виходило.Проте заробив на собі немало фолів.Шахов грамотно руйнував атаки господарів поля та підтримував нашу атаку.Від Безуса чекаю більшого.Ротань забив .По такій грі більше гасив атакуючі дії суперника ,забив теж непоганий гол.Руіс забив,був активним ,все більше і більше вливається в команду.Гама не завжди діяв ефективно,але забив гол і зробив асист.

  Зозуля теж хотів забити гол,здійснив великий об`єм роботи.Матеус відмітився асистом,намагався загострити наші атакуючі дії.

  Дай Бог у такому ж темпі зіграти матчі,що залишились.Поки що дніпряни беруть законні очки,де це дуже необхідно.Попереду такі ж амбіційні суперники,хоча й не дуже зіркові.Вірим в команду!!! 

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 D.mon Отправлено: 28.04.2016, 22:42 Цитировать #1028

Суперпользователь

D.mon

 

Всего сообщений: 15400

Зарегистрирован: 14.10.2006

Сафику:

Самое интересное у нас в последнее время творится до футбола и после футбола... Сам футбол мы смотрим так себе... А матч с Металлистом совсем не вызывал тех ощущений дерби, как раньше. Так, событие рядовое. Вот потому у тебя и ощущение, что самое интересное событие матча - небольшая драчка на трибунах.

Все буде Україна!!!

 Schpiz Отправлено: 29.04.2016, 16:51 Цитировать #1029

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

ДИМА "Д.МОН",я искренне рада,что Ты объявился здесь.

Мой поклон твоей нежной Супруге.

Таксист.

 leoniddnipro Отправлено: 01.05.2016, 13:37 Цитировать #1030

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

   Всіх з перемогою!Здобута без валідолу і мабуть без зайвих зусиль збоку нашіх хлопців,на класі.

  Лаштувка майже весь матч пив каву.Гуйє зі Сватком теж особливо не напружувались.Добряче попрацювали наші крайки:Піко та Матос.Іхні проходи вносили гостроту у наші атакуючі дії.

  Дуже сподобався Шахов.Здійснив величезний об`єм роботи.Майже без помилок діяв при руйнуванні.Проявив себе також і як диспетчер,відзначився  асистом.Ротань працював більше не атаку.Добре побігав і Лучкевич.Йому, нажаль,поки що не вистачає холоднокровності.Руіс знову забив гол.А як розіграли!І це також дуже добре--є стабільність та бажання забивати і допомагати команді.

  Знову Зозулі не поталанило.Не вистачає якоїсь миті:там не встиг на півсекунди,там не дотягнувася ледве 10 см.Але боровся,як в останньому бою.Матеус забив класний гол,трохи піжонський ,але ефектний.

  Залишилось узяти максимум з іншими аутсайдерами.При цьому важливо не втратити пильність та концентрацію.Ще й відповідальний кубковий матч попереду.Вірим в команду!

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 Павлоградец Отправлено: 02.05.2016, 10:30 Цитировать #1031

Суперпользователь

Павлоградец

 

Всего сообщений: 6888

Зарегистрирован: 23.05.2009

Через скоко интересно Руис ломанется из клуба?

Я часто жаловался, что у меня нет обуви, пока не встретил человека у которого не было ног (восточная мудрость)

 Schpiz Отправлено: 02.05.2016, 14:45 Цитировать #1032

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

САША,и ты не вериш в будущее "Днепра",грустно...

А я остаюсь борцом с мельницами и самым наивным из болельщиков.

Здоровья тебе и твоим Девочкам.

Таксист.

 Павлоградец Отправлено: 02.05.2016, 16:10 Цитировать #1033

Суперпользователь

Павлоградец

 

Всего сообщений: 6888

Зарегистрирован: 23.05.2009

Почему это не верю? Верю. Но без Коломойского

Я часто жаловался, что у меня нет обуви, пока не встретил человека у которого не было ног (восточная мудрость)

 viktor santos Отправлено: 03.05.2016, 13:02 Цитировать #1034

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 353

Зарегистрирован: 03.02.2012

Прогноз будущего нашей команды "неопределенный" . По завершению ЧУ многие игроки будут искать свои новые клубы чтобы продолжить футбольную карьеру. Вероятность того что Маркевич уйдет, достаточно высока. Кто из шейхов рискнет купить нашу команду у Коломойского? Пока будущее команды мне кажется очень призрачным. Очень хочется верить,что команду приобретет надежный ШЕЙХ.

 Schpiz Отправлено: 03.05.2016, 15:11 Цитировать #1035

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Пацаны,уже есть два реальных покупателя на наш Клуб...

Это не безизвестные:Старик ХАТТАБЫЧ и сын турецко подданного Остап Ибрагимович Бендер.

Я бы и сам купил "Днепр",если бы мне Подарили "КРИВОРОЖСТАЛЬ",ГРУППУ "ПРИВАТ" и 51 процент акций ГРУППЫ "СЕЛЬПО".

Таксист.

Сообщение: *

Пожалуйста, введите сообщение
10800000
Rambler's Top100