Форум

Блоги

Герой сезона

Видеоконференции

Конкурс

Матчи "Днепра".
 SAFIK AS Отправлено: 24.07.2016, 23:30 Цитировать #1051

Суперпользователь

SAFIK AS

 

Всего сообщений: 8942

Зарегистрирован: 04.07.2007

О-о, не т Лёня. Ты ошибаешся. Я как раз ожидал меньшую посещаемость. Спасибо всем кто был на стадионе.

Вот ещё раз пересмотрел список игроков забивших мячи.... - 

А кто они такие? Я о них ничего не слышал. Ну про Баланюка (в дубле) пару раз слышал... А остальные... Уж простите за дублем ( уже сезона три) не следил. Так, результаты впечатляли и не более. И наверное зря. Ну Маркевич пару раз на них матерился... А может зря? Может нужно было подпускать к основе?

У нас сегодня, впервые (за несколько лет), небыло не то что легионеров, а и минимум игроков понюхавших "премьерный" футбол.

Браво Михайленко!Ё!! Браво Команда!!!

З.Ы. Но не стоит в медные трубы дудеть. Это всего лишь Волынь. Третий матч всё покажет.

Поплачь о нём - пока он живой.

Люби его - таким какой он есть.

 SAFIK AS Отправлено: 25.07.2016, 00:02 Цитировать #1052

Суперпользователь

SAFIK AS

 

Всего сообщений: 8942

Зарегистрирован: 04.07.2007

Я не знаю как сложится судьба у Днепра, но эту игру я оставлю в своей видеоколекции. И буду тыкать "желторотиков" в то как ( вопреки всему) нужно доказывать что ты не петикантроп.

Поплачь о нём - пока он живой.

Люби его - таким какой он есть.

 leoniddnipro Отправлено: 25.07.2016, 06:39 Цитировать #1053

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

  Всіх з  неочікуванною,але такою класною перемогою!Вчорашні дублери продемонстрували,що Дніпро живий і навіть дуже кусючий.Не зважаючи на всі проблеми,у нас є  боєздатний колектив.

 Шеліхов відстояв на "нуль",при цьому майже не мав роботи.Пара ЦЗ Чеберячко-Сваток відпрацювала не без помилок,але виручали не раз.Наші крайки Лучкевич та Польовий добре підтримували нашу атаку і встигали повертатись у захист.

  Кравченко та Політило вміло руйнували нечислені атаки суперника,майже повністю заволоділи центром поля.Політило роздавав непогані паси групі нашої атаки,відзначився першим асистом.Близниченко діяв не дуже впевнено,мав дві нагоди забити гол.Хоча теж відзначився асистом.Все-таки серед дублерів він єдиний відіграв півтора десятка матчів в УПЛ,забивши три голи. Багато помилявся.Інших гравців погано знаю,по телевізору не зорієнтувався.Виділявся Вакулко своїми діями на правому фланзі та проходами до центру штрафної лучан,забив гол.

  Також сподобався Баланюк своїми м`якими пасами,гольовою чуйкою та двома забитими голами.

  А взагалі, уся команда дуже сподобалась своєю жагою до боротьби.Дніпряни чудово розуміють один одного,добре грають в пас одним дотиком.Вміють пресингувати суперника ,як на його половині поля,так і при захисних діях біля свого штрафного майданчика.Кожен гравець знає свій маневр.Дитячий садок Михайленка дебютував краще ніж могло бути.Проте Волинь не була схожа сама на себе.У штрафному майданчику в них прохідний двір,у нападі нікому взяти гру на себе.Але це їхні проблеми.Нам би вирішити свої.При всіх плюсах у Дніпрі майже нікому грати на другому поверсі.Два своїх кутових дніпряни розігрували,але другий гол все-таки класно забив головою Когут.Команда дуже перспективна,але всі головні матчі попереду.Вірим в команду!!!

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 Mops Отправлено: 25.07.2016, 16:42 Цитировать #1054

Суперпользователь

Mops

 

Всего сообщений: 110

Зарегистрирован: 21.09.2007

Да, неплохо вышло. Но будем цыплят по осени считать...

 chebchik Отправлено: 25.07.2016, 17:08 Цитировать #1055

Суперпользователь

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

 Так, такий матч у переліку красивих футбольних ігор Дніпра, і взагалі УПЛ, буде одним з перших за багатьма критеріями. Красиво грала шахта після 7-8 сезонів з Лучем і бразильським десантом, у всій красі бачив я Дніпро вчора  уже в дебютному!!! матчі Михайленка і К* вісімнадцятирічних дніпровців. Як по нотах зіграли. 

 дніпровець79 Отправлено: 25.07.2016, 19:38 Цитировать #1056

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 1442

Зарегистрирован: 12.05.2011

На что способна эта команда покажут игры с ДК и ШД.Но нашему менеджменту уже надо шевелится, а то как бы не остались после перерыва нисчем- без тренера и ряда футболистов и как всегда даром.

 vito Отправлено: 25.07.2016, 23:21 Цитировать #1057

Новичок

 

Всего сообщений: 1

Зарегистрирован: 25.07.2016

Молодцы ребята!

Обязательно пойду на следующий матч поддержать любимую городом команду.

Им это сейчас так важно.

Все на "Днепр"!

 chebchik Отправлено: 02.08.2016, 17:32 Цитировать #1058

Суперпользователь

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

 Нелегким був матч з земляками, як завжди. Сподіваюсь, наступний буде більш веселішим. За якийсь час комада наростить м'язи, і ми далі милуватимось її грою.

 leoniddnipro Отправлено: 06.08.2016, 22:11 Цитировать #1059

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

  Подивився тільки другий тайм з киянами.Шкода,звичайно,що програли .Але динамівці не виглядали грозним суперником.Дніпряни поставили автобус і намагалися грати на контратаках.Не вистачає у нас гравців,здібних поборотися у штрафному майданчику,протаранити захист суперника.

  Шеліхов виручав,пропущений гол не його вина.А вина нашіх ЦЗ,які в особі Сватка та Чеберячко курили осторонь.Було кілька моментів схожих,але суперник нас вибачив.Лучкевич ,начебто й був дуже активним,але не завжди його підтримували наші гравці атаки.Польовий виглядав на його фоні менш агресивно,але в захисті відпрацьовував до кінця.

   Політило й Кравченко на правах аксакалів намагались зв`язати наший захист з атакою,але не завжди вистачало точності при передачах уперед.Близниченко потрібно додати у швидкості і активності.Вакулко намагався боротися за кожний м`яч,але іноді випадав з гри.

  Єдиний нападник Баланюк не зміг нав`язати серйозної боротьби.

  Все-таки наші гравці не виглядали приреченими.Узяти пАпередників,які зараз майже всі грають в неостанніх чемпіонатах Європи,то результат не такий вже й страшний.У таких матчах потрібно використовувати свої сильні сторони,та нестандартні ходи.Однією з наших сильних сторін--є швидкість ,якою дніпряни не скористалися,та зіграність.Є технічні гравці,як от:Баланюк,Вакулко,Близниченко.Є робочі конячки:Лучкевич та Політило.Є досвід:Чеберячко та Кравченко.Але сьогодні ці компоненти не спрацювали.Маю надію,що хлопці ще себе проявлять.Вірим в команду!

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 leoniddnipro Отправлено: 13.08.2016, 13:21 Цитировать #1060

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Піко майже в Дніпрі,Ротань веде перемовини про новий контракт.Невже життя налагоджується?

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 Mario Отправлено: 14.08.2016, 14:20 Цитировать #1061

Суперпользователь

Mario

 

Всего сообщений: 6793

Зарегистрирован: 15.07.2007

Нахер они нужны? пусть молодь наигрывают....


 Sinodont Отправлено: 14.08.2016, 18:57 Цитировать #1062

Суперпользователь

Sinodont

 

Всего сообщений: 3227

Зарегистрирован: 13.01.2011

Результат по игре.

Something is amiss in the Danish kingdom... W. Shakespeare, "Hamlet".

 leoniddnipro Отправлено: 15.08.2016, 10:58 Цитировать #1063

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Матч не бачив,але за три останніх тура два забитих гола з пенальті...Малувато...

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 leoniddnipro Отправлено: 19.08.2016, 12:09 Цитировать #1064

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

Піко вже заявили,чекаємо на Ротаня?

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 livednepr Отправлено: 21.08.2016, 17:24 Цитировать #1065

Новичок

livednepr

 

Всего сообщений: 4

Зарегистрирован: 24.07.2016

Дауж, что случилось с Днепром. Уже на 22 минуте 2-0 проигрывают Шахтеру. Ну как так то, совсем недавно были в финале Лиги Европы. Совсем клуб рассыпался( Трансляция кому нужно http://livesporta.org/watchfootballonline/159-shahter-dnepr-translyaciyu-smotret-onlayn-21-avgusta-2016.html Помню как в прошлом сезоне 3-2 выигрывали, а тут такое в самом начале. Надеюсь ребята соберуться. Представляю как Маркевичу сложно собрать толковую команду, с учетом того, что много лидеров порасходилось.

Сообщение: *

Пожалуйста, введите сообщение
10800000
Rambler's Top100