Форум

Блоги

Герой сезона

Видеоконференции

Конкурс

Матчи "Днепра".
 fot2016 Отправлено: 30.08.2016, 13:23 Цитировать #1081

Новичок

 

Всего сообщений: 6

Зарегистрирован: 30.08.2016

Та воротник, как по мне, не самая главная проблема... Главная проблема руководство....

 Schpiz Отправлено: 30.08.2016, 21:08 Цитировать #1082

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Пан "Фот2016",спасибо что вы поддерживаете здешние беседы,но,как я понимаю,вы в Футбольных перепитиях спец по вокалу...

Не злите меня,будьласко.

Таксист.

 leoniddnipro Отправлено: 08.09.2016, 20:03 Цитировать #1083

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

ПрикольноgrustОбслуга Дніпра збирається бастуватиgrust

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 Schpiz Отправлено: 10.09.2016, 19:53 Цитировать #1084

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Всем привет и побольше ЗДОРОВЬЯ.

Завтра,11 сентября 2016 года; "ОЛИМПИК"-"ДНЕПР"  1:3.

Таксист.

 дніпровець79 Отправлено: 11.09.2016, 20:36 Цитировать #1085

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 1442

Зарегистрирован: 12.05.2011

Вот и свкрылась проблема вратаря.Шелихов просто ужас...

 VIKT Отправлено: 11.09.2016, 20:55 Цитировать #1086

Младший пользователь

 

Всего сообщений: 37

Зарегистрирован: 02.10.2009

Беня чтоб ты сдох скотина!

 Schpiz Отправлено: 12.09.2016, 12:34 Цитировать #1087

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Пацаны,а я писал НЕОДНОКРАТНО-НУЖНО СТАВИТЬ НАШИХ МОЛОДЫХ ВРАТАРЕЙ ИБО ШЕЛИХОВ В ДУШЕ И В КОЛЕНКАХ ВЕЧНЫЙ ИГРОК ДУБЛЯ,ОН ПЕРЕРОС СОБСТВЕННЫЕ АМБИЦИИ.

Таксист.

 leoniddnipro Отправлено: 13.09.2016, 13:44 Цитировать #1088

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

 Мабуть гірше вже нікуди.Це ганьба!І справа не тільки у воротареві.А де наший напад?За увесь матч не забити єдиного голу у ворота одного з аутсайдерів чемпіонату!Тепер Дніпро став аутсайдером...

  Шеліхов повністю провалив матч і говорити тут ні про що.Наший центр захисту не на багато кращий.І Сваток,і Чеберячко припускались серйозних помилок.Хоча флангові Влад і Адамюк непогано відпахали.У підтримці нападу у них поки що не зовсім добре.

  Ротань на своєму рівні відпрацював.Центр поля був за нами.Політило більше зміщався на правий фланг,поки не вийшов Блізниченко.А той у свою чергу мало чим допомагав нашій атаці,багато обрізок.У Вакулко виходило краще.Від нього пройшло кілька перспективних прострілів до штрафної суперника .Але це дуже мало для такого матчу.Назаренко гри не підсилив.

  Напад у нас був майже відсутній.Ті нечисленні моменти,що виникали біля воріт суперника виникали без  участі наших нападників.Баланюк якось розчинився на полі,не міг нав`язати боротьби захисту суперника.Про Довбика не хочеться навіть згадувати.Не може обробити м`яча або хоч зачепитись за нього.Був зайвим на полі.Бохашвілі взагалі не зрозумів ,що потрібно робити на полі.

  За такої гри не бачу перспектив ,щоб попасти у першу шістку за результатами 22-х турів.Хоча був непоганий перший тайм.У другому ж не було ні одного гольового моменту.Команда вкрай нестабільна.Виграти у Зорі і бездарно злити наступний матч...Будемо дивитися далі...

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 Elediepe Отправлено: 15.09.2016, 10:06 Цитировать #1089

Новичок

 

Всего сообщений: 10

Зарегистрирован: 15.09.2016

Меня радует, что за последние два года результативность клуба очень поднялась и меня это очень радует. Маркевич тот же, который является одним из лучших тренеров Украины перебрался туда в качестве главного тренера. Времени у меня очень мало, к сожалению, поэтому я смотрю результаты матчей на сайте http://soccer365.ru/ . Прямо на работе с телефона смотрю плюс еще иногда голосую.

 leoniddnipro Отправлено: 17.09.2016, 23:25 Цитировать #1090

Суперпользователь

leoniddnipro

 

Всего сообщений: 6022

Зарегистрирован: 25.01.2011

  Це повний пи**дець!!!Зустрічались два аутсайдери і програла та команда,яка грубо помилилась.Повертається час кінця дев`яностих,коли команда ледве-ледве чиргикала,могла навіть вилетіти у першу лігу.

  Баштаненко не кращий від Шеліхова,помиляється у простих ситуаціях.М`яч міг залетіти у наші ворота ще раніше,але суперник хотів нашу ганьбу перенести на кінець матчу.Чеберячко зі Сватком не завжди могли перекрити другий поверх.Проте зіграли все-таки більш-менш пристойно.Адамюк та Польовий добре тримали свої фланги.Але з флангу Адамюка прийшов гол у наші ворота.

  Ротань та Політило--єдині,хто намагався дотримуватись якоїсь логіки гри.Багато зробили чорнової роботи.Непогано відпрацювали у відборі та руйнуванні.Але їх намагання грати на атаку не зустріли серед партнерів підтримки.Навіть Влада Михайленко вимушений був відрядити на лівофлангового вінгера,бо нікому розганяти наші атаки.Як не дивно,але саме від Влада було кілька небезбечних прострілів,саме потенційно гольових.Але у нас зараз немає нападу.Ніхто не зміг завершити результативними голами ці добрі паси.Кочергін був зайвим на полі,не може ні вдарити по воротах,ні пас віддати,ні навіть отримати на хід,бо випускав в аути м`яча.Блізниченко начебто посилив гру,але цього було замало.Вакулко багато пробігав поперек поля,коли потрібно було йти вперед,не розумів,що потрібно робити у тій чи іншій ситуації.

  В нападі у Баланюка знову нічого не виходило,не міг зачепитися за м`яч.Довбик взагалі так і не увійшов у гру.Взагалі з нападом у нас катастрофа!

  Тепер нам залишилось програти у Чорноморця,бо там нам нічого не світить.Олександрія Дніпро теж винесе в одну калітку.І буде наший Дніпруша з Карпатами боротися за останнє місце.Отакий невтішний прогноз.І я не бачу за рахунок чого дніпряни зможуть брати в останніх матчах першого кола очки...

   Чуден Днепр...Редкая птица долетит до середины Днепра.Звезды горят и светят над миром и все разом отдаются в Днепре.(М.В.Гоголь)

   Дніпро, брат мій, висихає,                     Кохайтеся, чорнобриві,
   Мене покидає,                                        Та не з москалями,
   І могили мої милі                                    Бо москалі — чужі люде 
   Москаль розриває...                                Роблять лихо з вами.           (Т.Г.Шевченко)

 Dare-deviL Отправлено: 17.09.2016, 23:53 Цитировать #1091

Суперпользователь

Dare-deviL

 

Всего сообщений: 489

Зарегистрирован: 05.08.2007

 ~SEGA~ Отправлено: 18.09.2016, 09:24 Цитировать #1092

Суперпользователь

~SEGA~

 

Всего сообщений: 431

Зарегистрирован: 01.12.2006

Та нормальный матчhand_up
Пусть долги лучше сотрудникам погасят - это будет лучшая победа.

НЕТ ДРУЖБЕ С ДИНАМО!!!



Пока на стадионе политика - ни ногой! ( с 1.1.2014)

 дніпровець79 Отправлено: 18.09.2016, 10:43 Цитировать #1093

Суперпользователь

 

Всего сообщений: 1442

Зарегистрирован: 12.05.2011

Михайленко как и вся команда набиает шишки.Смелее нужно пробывать других игроков-не идёт игра в форвардов ,выпускать других-Кирееева.Нет Кравченко ставь Когута.Рано или поздно ктото выстрелит,а просто ждать смысла нет-нечуствуют игоки конкуренции валяют дурака на поле, особенно после сборной.А гол привёз Сваток который не подстраховал Адамюка и Вакулко.

 Schpiz Отправлено: 18.09.2016, 12:09 Цитировать #1094

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Пацаны,я уже писал необходимо дать шанс Назарине и Кожушко,но тренер наш на своей волне,думаю,что его ждёт судьба Виктора Скрипника...

Михайлеченко Мужик Хороший,но Бойцов Он не воспитал,однако. Из Грозы Авторитетов наша команда превратилась в ТЕРПИЛ,это подтвердили и Михайленко и Ротань,сказав,что необходимо терпеть.

Вообщем всё говно,а что не говно,так то моча.

Таксист.

 Schpiz Отправлено: 24.09.2016, 19:39 Цитировать #1095

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Пацаны,завтра "Днепр" Победит "Черноморец",я Верю в наших Ребят.

Таксист.

Сообщение: *

Пожалуйста, введите сообщение
10800000
Rambler's Top100