Размер шрифта: 

Акредитація ЗМІ

Правила роботи представників ЗМІ під час матчів за участю ФК «Дніпро»

1. Представники ЗМІ повинні з повагою ставитися до учасників матчу та своїх колег і керуватися в діях Законом України про ЗМІ.

2. Робота під час матчу дозволяється виключно на підставі акредитації, виданої футбольним клубом «Дніпро».

3. Журналісти не повинні наближатися до учасників матчу для інтерв'ю або коментарів протягом матчу. Інтерв'ю можуть бути влаштовані тільки після закінчення матчу у мікс-зоні.

4. Під час матчу акредитовані телеоператори можуть знаходитися тільки у визначених місцях за воротами або на знімальному майданчику; акредитовані фотокореспонденти — тільки на визначених місцях за воротами. Пересування від одних воріт до інших дозволено лише у перерві матчу. Знаходитись вздовж бокової лінії поля під час матчу заборонено.

5. Перед матчем кожен фотокореспондент та телеоператор має отримати жилет встановленого зразку, який повинен бути одягнений впродовж усього матчу.

6. Вихід фотокореспондентів та телеоператорів на футбольне поле заборонений.

7. Фотокореспонденти та телеоператори не повинні своїми діями заважати роботі представникам офіційного телемовника.

8. Прес-конференція після матчу доступна для всіх акредитованих ЗМІ.

9. Після проведення ігор здійснюється моніторинг ефективності роботи присутніх на матчі ЗМІ (оригінальність, компетентність, оперативність, об’єм матеріалу) і відповідно до результатів приймається рішення стосовно доцільності видачі акредитації на наступні матчі.

ФК «Дніпро» має право відкликати акредитацію у ЗМІ у разі порушення ним правил роботи під час футбольного матчу або у разі розповсюдження недостовірної та неправдивої інформації про діяльність клубу.

10800000
Rambler's Top100