Форум

Блоги

Герой сезону

Відеоконференції

Конкурс

Мирон Маркевич
 Пограничник Отправлено: 18.07.2015, 14:56 Цитировать #436

Суперкористувач

 

Всего сообщений: 1741

Зарегистрирован: 09.09.2010

Рано радуешся,с таким походом как сейчас стало ,то так и будет.Читай причал,вот там жизнь,полемика иматерок проскакивает и ничего всё в порядке,а здесь вообще стало что-то не понятное.

 Schpiz Отправлено: 18.07.2015, 21:51 Цитировать #437

Суперкористувач

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Ко всем нашим с поклоном и Уважухой!

РАДОВАТЬЯ АРХИ ВАЖНО ИБО "ДНЕПР" НАШ,В СТАРТОВАВШЕМ ЧЕМПЕ,ДАСТ ДРОЗДА!

А кто вне ВЕРЫ,тому и Болеть и Радоваться будет трудно.

И запомните-И "БАРСЕЛОНА" И "БАВАРИЯ" иногда проигрывают кому не следует...

ЗДОРОВЬЯ всем Игрокам и Тренерам "ДНЕПРА",как и нам с вами дорогие мои ДНЕПРОВЦЫ!

Таксист.

 уанф Отправлено: 21.07.2015, 17:38 Цитировать #438

Суперкористувач

 

Всего сообщений: 339

Зарегистрирован: 14.11.2010

   У зв'язку з останніми висловлюваннями Маркевича повернусь до розмови 2 місяця тому.   

  leoniddnipro писав 20.05 :  "...витягли з дубля молодих Блізниченка ,Мігунова..." ;  "...Прийдеться розраховувати на своїх виконавців,хлопців з дублю ..."

    Мабуть, тим я, звичайний глядач, і відрізняюсь від відомого тренера, що збагнути логіку його діяльності немає жодної можливості. Справді, де ж іще, як не серед своїх вихованців, шукати нові обличчя?  Тим більш зараз, коли всі команди змінюються іноді до невпізнаваності, комплектуються українськими гравцями, а з придбанням легіонерів є очевидні проблеми.   При цьому, безумовно, знаючи, що певний час можливі втрати позицій, якості гри, зате є перспектива на наступні сезони.

        По іграх  дублерів на "Метеорі" , які довелось бачити, як мінімум Близниченко, Мігунов, Конде і особливо Горбунов справляли добре враження. Роблю висновки не тільки згідно із власними спостереженнями, а і по розмовах на трибунах, реакції глядачів.  І де вони тепер?   Мігунов взагалі перейшов до шахтарів, Близниченко "не такий", Горбунов , здається, на кілька хвилин вийшов у головній команді. Вони що , настільки погані виконавці, що навіть дивитись на них не хочеться?  По тому, як вони грали в дублі поруч з Матосом, Шаховим, Кравченком , Бартуловичем і іншими, ніяк би не сказав, що помітна велика різниця.  Зате у них напевно ж є величезна мотивація. Зрештою, їм не по 30 років і більше, як нашим провідним гравцям.

      Замість цього тільки й читаєш про пошуки суперталантів у Південній півкулі.   Що прикметно, іноді теж 20-річних .  Ну-ну.

    Я ще можу зрозуміти Рамоса.  Тренер приїхав в іншу країну, під конкретні ( наскільки можна зрозуміти із натяків) задачі, на зразок "побудувати комунізм за 4 роки".  Очевидно, що найпростіший шлях до цього був - взяти готових виконавців і вигравати, а не працювати на довгу перспективу; тим більш, що тоді і фінансові можливості, і загальна обстановка цьому не заважали.  Сьогодні все змінилось. Але, схоже, не для Маркевича.

 

   Великі сумніви щодо його діяльності маю я.

 chebchik Отправлено: 22.07.2015, 09:15 Цитировать #439

Суперкористувач

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

 МБМ програму-мінімум виконав, хай ще хто спробує.

 А нові молоді обличчя вихованців клубу, мала кількість на серйозних ролях - проблема, і не лише Дніпра. Про причини говорили, скажу ще : розвиватиметься держава, буде й розвиток футболу знизу, а так - болото. Тим не менш, я за молодь в основі вже сьогодні, не балувати зарплатами(?), й сподіваюсь, знайдуться з них такі, хто на говерли не дивитимуться байдужими очима. Кілька днів тому ми комадою маленького села переграли дві міські команди з населенням разів у сто більших, здобули кубок ветеранів, "на ножах" при чому, 1:0 і 1:1, серія пенальті. Виграли, бо хотіли виграти, по-справжньому хотіли. Як Дніпро, але в деяких матчах. 

 Тутмос Отправлено: 22.07.2015, 09:42 Цитировать #440

Новачок

Тутмос

 

Всего сообщений: 13

Зарегистрирован: 21.07.2015

 Muxtar Отправлено: 22.07.2015, 13:48 Цитировать #441

Суперкористувач

Muxtar

 

Всего сообщений: 3074

Зарегистрирован: 06.09.2009

В новый сезон входим с оптимизмом.

"Больной, просыпайтесь, пора пить снотворное"

 Schpiz Отправлено: 22.07.2015, 21:04 Цитировать #442

Суперкористувач

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

Шеф,усё будет хорошо...

Не нужно уподобляться панекёрам"ДНЕПР" обязательно найдёт свою игру.

Таксист.

 заЗнайка Отправлено: 23.07.2015, 10:18 Цитировать #443

Молодший користувач

 

Всего сообщений: 33

Зарегистрирован: 29.01.2015

та теперь вааще red_cart держись Мирон Богданович! де наша не пропадала, всё нада пройти - от любви до ненависти один шаг

 Тутмос Отправлено: 25.07.2015, 18:09 Цитировать #444

Новачок

Тутмос

 

Всего сообщений: 13

Зарегистрирован: 21.07.2015

Ну, в общем не услышал Игорь Валериевич Мирона Богдановича - "пока ближе всех к переходу в "Днепр" арендованный "Волыни" Александр Кобахидзе" и больше никого... Грустно.(((

 madi Отправлено: 26.07.2015, 12:42 Цитировать #445

Суперкористувач

madi

 

Всего сообщений: 1661

Зарегистрирован: 28.11.2009

Да,Мирон Богданович хочет чемпионства как и Мы все болельщики,надеюсь что если Игорь Валерьевич нас не слышет может тренера услышет

 Muxtar Отправлено: 27.07.2015, 09:43 Цитировать #446

Суперкористувач

Muxtar

 

Всего сообщений: 3074

Зарегистрирован: 06.09.2009

Да все он слышит. Просто не хочет тратить бабло, вот и все.

 

ЗЫ. На форуме какой-то глюк с цитированием, не могу никого процитировать. А с домашнего компа меня вообще на сайт не пускает. Чудеса.

"Больной, просыпайтесь, пора пить снотворное"

 madi Отправлено: 27.07.2015, 19:51 Цитировать #447

Суперкористувач

madi

 

Всего сообщений: 1661

Зарегистрирован: 28.11.2009

Ну так сказал бы что нет бабла,а то АВС кричит что селекционный отдел трудится день и ночь,скажите что не будет новичков а то крутят людям головы

 Schpiz Отправлено: 09.08.2015, 21:49 Цитировать #448

Суперкористувач

Schpiz

 

Всего сообщений: 9832

Зарегистрирован: 20.10.2007

URA!URA!URA!

Taxist.

 бойскаут Отправлено: 09.08.2015, 22:14 Цитировать #449

Суперкористувач

бойскаут

 

Всего сообщений: 385

Зарегистрирован: 07.10.2009

Добро пожаловать в наш клюб, Мирон Богданович, сказал бы - бегите закрыв глаза, да рука не поднимется, мужик тем и отличается что держит удар.

Днепр останется вне взамисимости от перепетий сегодняшнего дня - тем и живём hand_up

 Пограничник Отправлено: 10.08.2015, 01:44 Цитировать #450

Суперкористувач

 

Всего сообщений: 1741

Зарегистрирован: 09.09.2010

Отправлено: 18.07.2015, 21:51 Цитировать #437

Суперпользователь

Schpiz

 

Всего сообщений: 9498

Зарегистрирован: 20.10.2007

Ко всем нашим с поклоном и Уважухой!

РАДОВАТЬЯ АРХИ ВАЖНО ИБО "ДНЕПР" НАШ,В СТАРТОВАВШЕМ ЧЕМПЕ,ДАСТ ДРОЗДА!

А кто вне ВЕРЫ,тому и Болеть и Радоваться будет трудно.

И запомните-И "БАРСЕЛОНА" И "БАВАРИЯ" иногда проигрывают кому не следует...

ЗДОРОВЬЯ всем Игрокам и Тренерам "ДНЕПРА",как и нам с вами дорогие мои ДНЕПРОВЦЫ!

Не хотелось даже цитировать,но ты первый поднял меня на смех,после того,что я сказал,что после ухода Рамоса и Джу,Днепр посыпется,вот и Калинич уже на старте,ну и как следствие Мырон,мне жаль,что развалилась такая команда.А во всём этом виновата обстановка в стране,это уже не чемпионат Украины,ну даже трудно назвать эту пародию на чемпионат.Сегодня даже не смотрел игру,на перёд зная результат,грустно.

Сообщение: *

Пожалуйста, введите сообщение
10800000
Rambler's Top100