Форум

Блоги

Герой сезону

Відеоконференції

Конкурс

Олег Шелаев
 Lena4Dnepr Отправлено: 10.03.2007, 12:35 #16

Суперкористувач

Lena4Dnepr

 

Всего сообщений: 312

Зарегистрирован: 23.10.2006

Ха, и слышали))

"Днепр"! "Днепр"! Только "Днепр"!

 amme Отправлено: 16.09.2007, 15:19 #17

Досвідчений

amme

 

Всего сообщений: 92

Зарегистрирован: 10.05.2007

А Шелаев класній чувак! Я сама с ним общалась!

 Naomy Отправлено: 16.09.2007, 21:06 #18

Суперкористувач

Naomy

 

Всего сообщений: 3141

Зарегистрирован: 02.03.2005

amme 16.09.2007, 15:19
А Шелаев класній чувак! Я сама с ним общалась!
Где ж тебе так подфартило?))
 Milana Отправлено: 17.09.2007, 07:44 #19

Суперкористувач

Milana

 

Всего сообщений: 1584

Зарегистрирован: 11.09.2006

amme 16.09.2007, 15:19
А Шелаев класній чувак! Я сама с ним общалась!
Вау! А что ж тебя Олег с Русолом-то познакомил хоть? smile

Уж извените за флуд, но не сдержалась...

Карающий СПЕЦНАЗ!
ВЫ ВСЁ ЕЩЁ НАРУШАЕТЕ ПРАВИЛА??? ТОГДА МЫ ИДЁМ К ВАМ )))

Мы с пониманием относимся к вашему непониманию! В.Лобановский

 Sanny Отправлено: 17.09.2007, 08:07. Отредактировано: 17.09.2007, 08:07, Sanny #20

Суперкористувач

Sanny

 

Всего сообщений: 388

Зарегистрирован: 28.06.2007

Блин, вы опять про Русола начачинаете. Я скоро не выдержу и тоже в ваш клуб запишусь. Четвертой примете? Я уже тоже флудить начинаю.

Любовь подобна удаче: она не любит, когда за ней гоняются.

 FAN Ole4ka Отправлено: 17.09.2007, 11:21 #21

Суперкористувач

FAN Ole4ka

 

Всего сообщений: 722

Зарегистрирован: 15.08.2007

Sanny 17.09.2007, 08:07
Блин, вы опять про Русола начачинаете. Я скоро не выдержу и тоже в ваш клуб запишусь. Четвертой примете? Я уже тоже флудить начинаю.
что ж тут поделаешь!!! я уже смирилась. все разговоры сходятся к теме Русол LOL
А насчет Шелаева - молодечик парень. Действительно Milana правильно говорила, лучшего капитана для команды не найти!

 amme Отправлено: 19.09.2007, 13:55 #22

Досвідчений

amme

 

Всего сообщений: 92

Зарегистрирован: 10.05.2007

Naomy 16.09.2007, 21:06
amme 16.09.2007, 15:19
А Шелаев класній чувак! Я сама с ним общалась!
Где ж тебе так подфартило?))
Я у него интервью брала! И теперь мы с ним регулярно общаемся!
 amme Отправлено: 19.09.2007, 13:58 #23

Досвідчений

amme

 

Всего сообщений: 92

Зарегистрирован: 10.05.2007

Milana 17.09.2007, 07:44
amme 16.09.2007, 15:19
А Шелаев класній чувак! Я сама с ним общалась!
Вау! А что ж тебя Олег с Русолом-то познакомил хоть? smile

Уж извените за флуд, но не сдержалась...
А с Андреем я общалась за долго до тогго как познакомилась с Олегом. Так что я с ними общаюсь.
 Milana Отправлено: 19.09.2007, 14:10. Отредактировано: 19.09.2007, 14:11, Milana #24

Суперкористувач

Milana

 

Всего сообщений: 1584

Зарегистрирован: 11.09.2006

amme 19.09.2007, 13:58
Milana 17.09.2007, 07:44
amme 16.09.2007, 15:19
А Шелаев класній чувак! Я сама с ним общалась!
Вау! А что ж тебя Олег с Русолом-то познакомил хоть? smile

Уж извените за флуд, но не сдержалась...
А с Андреем я общалась за долго до тогго как познакомилась с Олегом. Так что я с ними общаюсь.
О, так твои мечты сбылись... Ну тогда поздравляю... smile

А ты говоришь интервью брала. И где ж его можно лицезреть? Заценить охота.

Карающий СПЕЦНАЗ!
ВЫ ВСЁ ЕЩЁ НАРУШАЕТЕ ПРАВИЛА??? ТОГДА МЫ ИДЁМ К ВАМ )))

Мы с пониманием относимся к вашему непониманию! В.Лобановский

 Naomy Отправлено: 20.09.2007, 18:41 #25

Суперкористувач

Naomy

 

Всего сообщений: 3141

Зарегистрирован: 02.03.2005

amme:
Да, уж. Дай ссылочку на интервью. Очень интересно. Или если его нет в инете, то скажи в каком издании прочесть можно.

 amme Отправлено: 21.09.2007, 15:40 #26

Досвідчений

amme

 

Всего сообщений: 92

Зарегистрирован: 10.05.2007

Milana 19.09.2007, 14:10
amme 19.09.2007, 13:58
Milana 17.09.2007, 07:44
amme 16.09.2007, 15:19
А Шелаев класній чувак! Я сама с ним общалась!
Вау! А что ж тебя Олег с Русолом-то познакомил хоть? smile

Уж извените за флуд, но не сдержалась...
А с Андреем я общалась за долго до тогго как познакомилась с Олегом. Так что я с ними общаюсь.
О, так твои мечты сбылись... Ну тогда поздравляю... smile

А ты говоришь интервью брала. И где ж его можно лицезреть? Заценить охота.
Спасибо за поздравления! Я просто живу в Запорожье и работаю в местной газете. У меня есть интервью в електронном варианте. Могу разместить! grin
 Naomy Отправлено: 21.09.2007, 16:00 #27

Суперкористувач

Naomy

 

Всего сообщений: 3141

Зарегистрирован: 02.03.2005

amme:
Так, а мы о чем просим? Размещай давай!smile

 amme Отправлено: 21.09.2007, 16:03 #28

Досвідчений

amme

 

Всего сообщений: 92

Зарегистрирован: 10.05.2007

В скорем времени увидете! На форуме "Днепра"

 Milana Отправлено: 24.09.2007, 09:17. Отредактировано: 24.09.2007, 09:17, Milana #29

Суперкористувач

Milana

 

Всего сообщений: 1584

Зарегистрирован: 11.09.2006

amme 21.09.2007, 15:40
Milana 19.09.2007, 14:10
amme 19.09.2007, 13:58
Milana 17.09.2007, 07:44
amme 16.09.2007, 15:19
А Шелаев класній чувак! Я сама с ним общалась!
Вау! А что ж тебя Олег с Русолом-то познакомил хоть? smile

Уж извените за флуд, но не сдержалась...
А с Андреем я общалась за долго до тогго как познакомилась с Олегом. Так что я с ними общаюсь.
О, так твои мечты сбылись... Ну тогда поздравляю... smile

А ты говоришь интервью брала. И где ж его можно лицезреть? Заценить охота.
Спасибо за поздравления! Я просто живу в Запорожье и работаю в местной газете. У меня есть интервью в електронном варианте. Могу разместить! grin
Да не за что. Всегда рада за тех чьи мечты сбываются. smile))

А интервью ждем с нетерпением. Давно ли ты его брала?

Карающий СПЕЦНАЗ!
ВЫ ВСЁ ЕЩЁ НАРУШАЕТЕ ПРАВИЛА??? ТОГДА МЫ ИДЁМ К ВАМ )))

Мы с пониманием относимся к вашему непониманию! В.Лобановский

 amme Отправлено: 27.09.2007, 11:51 #30

Досвідчений

amme

 

Всего сообщений: 92

Зарегистрирован: 10.05.2007

Кореспондент: Олеже, вітаю з тим, що ви стали капітаном! Як відчуваєте себе в цій ролі?
Олег Шелаев: Доволі нормально. До того ж я маю певний досвід цій справі коли ще грав в луганській «Зорі». І я з великою відповідальністю ставлюсь до цієї місії.
К.: Ви - капітан команди. Як ви наставляєте команду коли вона програє?
О.Ш.: В мої обов’язки також входить моральна підтримка. Коли я бачу, що в команді щось негаразд, чи то команда програє, чи то виникають якісь суперечки, мені потрібно врятувати ситуацію. До того ж мені слід показувати гравцям приклад справжньої гри.
К.: З ким із гравців ФК «Дніпро» ви найкраще спілкуєтесь?
О.Ш.: Це старожили команди - В’ячеслав Кернозенко, Сергій Назаренко, Андрій Русол, Олександр Грицай.
К.: До переходу в «Дніпро» ви грали за донецький «Шахтар». Чи не жалкуєте про те що зараз граєте в дніпропетровському клубі?
О.Ш.: Ні. «Дніпро» - це моя друга сім’я. Про «Шахтар» я можу сказати, що це команда, яка щось дала мені в житті.
К.: Може сказати чого ви взагалі навчилися в донецькій команді?
О.Ш: Можна сказати, що ця команда дала мені психологічний настрой. Саме в ній я став більш загартованим.
К.: Хотіли б проявити свої здібності в якомусь іноземному клубі?
О.Ш: Це мрія кожного футболіста. Можна було б заграти в іноземному клубі. Тим самим проявити себе, якісь свої здібності. Навіть довести, що ти чогось вартий.
К.: Змогли б ви підстригтися на лисо на спір у команді?
О.Ш: Було б цікаво! (посміхається). Саме коли спориш, розвивається відповідальність за свої слова і вчинки. До речі у нас тут у команді підстригся на лисо Костя Кравченко, одразу після 4 туру, матч зі столичним «Динамо» - на спір.
К.: Кравченко не вірив у вашу перемогу над динамівцями?
О.Ш: Просто він хотів розлучитися зі своїм волоссям і не знав як. Матчем проти «Динамо» прискорив цій процес.
К.: В дитинстві ви мріяли стати хірургом. Як так сталося, що життєвий шлях привів вас в професійний футбол?
О.Ш.: В хірурги я подався якби не став футболістом. А так собі за мету ставив потрапити до професійного футболу. Знаєте, кожна дитина проявляє якісь нахил до певного захоплення, так і в мене був інтерес до цього виду спорту. Улюбленою іграшкою в мене завжди був м’яч і ніяких іграшок більше я не визнавав. Батько побачив, що в мене є не аби який хист і віддав до спортивної школи. З чого і почалося моє футбольне життя.
К.: Олег, розкажіть як ви познайомилися зі своєю майбутньою дружиною?
О.Ш.: Зі Світланою ми були знайомі, можна так сказати, зі шкільної лави, навчалися в одному класі. Спочатку дружили, а потім останні два роки, десятий і одинадцятий клас, коли вже були дорослими, почали зустрічатися. Коли минуло два роки по закінченню школи, ми одружилися.
К.: Зараз агітуєте свого сина йти у професійних футбол?
О.Ш: Дорогу у житті він повинен обирати сам. Зараз головне навчити його плавати, потім я віддам його на гімнастику. Можливо потім мій син матиме бажання займатися професійним футболом.
К.: У вас доволі великий футбольний досвід. Чи не виникало бажання передавати його молодому поколінню?
О.Ш: Було б цікаво. Гадаю, що в майбутньому я займуся цією справою, буду впроваджувати свій ігровий досвід в молодих перспективних футболістів.
К.: Зараз гравці усіх футбольних клубів скандують проти дудок під час матчу. Ви підтримуєте цю ініціативу?
О.Ш.: Повністю! Це зайвий шум, який дуже відволікає під час гри. Тому краще за все пісні якісь поспівати на приклад, гімн рідної України.
К.: У футболістів ФК «Дніпро» був досвід грати при порожніх трибунах. Які були відчуття?
О.Ш: Відчуття порожнечі. Не зрозуміло для кого ти граєш, не має тої піднесеності, драйву. Коли трибуни заповнені йде такий собі обмін між гравцями і вболівальниками енергією, чудовим настроєм.
К.: Щодо вболівальників. Які найбажаніші вболівальники Олега Шелаєва під час матчу?
О.Ш: Це мої друзі, які щиро переживають за мене і підтримують. Відчуваєш такий заряд енергії, навіть грати якось легше!
К.: Які відчуття переповнюють, коли чуєш гімн рідної країни на матчах?
О.Ш.: Вся ця обстановка додає тобі сили. Розумієш, яке стоїть перед тобою завдання, велика відповідальність перед країною і тисячами, а то й мільйонами очей повних вірою в нашу команду.
К.: У вільний від роботи час ви полюбляєте говорити про футбол?
О.Ш: Люблю говорити, але в компанії футболістів. Не дуже люблю обговорювати футбольні баталії з батьками, з людьми, які до нього не мають ніякого відношення.
К.: Якщо з’явився вільний час і ви відвідали столицю нашої рідної України, які у вас улюблені міста?
О.Ш.: В Києві я можу сходити у кіно. А тут, у Дніпропетровську, можемо виїхати на природу. Вона дуже гарна. Ми знаємо дуже багато місць відпочинку. Варимо юшку, є в команді у нас шанувальники куховарити.
К.: Раз вже перейшли на кулінарну тему, то сказіть у вільний час самі готуєте?
О.Ш: Так. Їм я переважно все, аби було смачно. Зі страв я дуже люблю юшку, яєчню. Стосовно яєчні, з нею я люблю імпровізувати, експериментувати. Додавати томатів, картоплю, креветок, тертого сиру. От у вільний час витворяю все можливі кулінарні шедеври!
К: Серед музичних шедеврів ви віддаєте перевагу гурту «ДДТ» (Юрій Шевчук). Ви були на його концертах?
О.Ш.: Так, бувати доводилось. Дуже подобається, видовищно.
К.: З ним особисто не спілкувалися?
О.Ш.: Нажаль ні. Хотілося б поспілкуватися з цією людиною. Можливо у майбутньому моя мрія і здійсниться.

 
10800000
Rambler's Top100