Форум

Блоги

Герой сезону

Відеоконференції

Конкурс

Фан-сектор
 Знайка Отправлено: 22.08.2013, 08:56 Цитировать #2476

Суперкористувач

 

Всего сообщений: 162

Зарегистрирован: 21.03.2013

Впервые слышу,что бы ходили,смотреть на фанов а не на футболudivlenie зверинец что ли. 

 Mario Отправлено: 16.02.2014, 11:48 Цитировать #2477

Суперкористувач

Mario

 

Всего сообщений: 6793

Зарегистрирован: 15.07.2007

Ультрас объявили перемирие.

Дане перемир'я включає в себе такі домовленості:
- всі елементи "міського", тобто спонтанного і не договірного навколофутболу знаходяться під забороною;
- заволодіння банерами, шарфами та іншими фанатськими атрибутами опонентів знаходиться під забороною;
- образливі банери, заряди на адресу один одного або міст-опонентів, команд-опонентів знаходяться під забороною;
- на трибунах здійснюється жорсткий контроль з метою не допустити появи шарфів з образами команд-опонентів, а також спалення шарфів команд-опонентів;
- під забороною знаходиться створення графіті з образами команд і рухів-опонентів , піар в Інтернеті існуючих подібних графіті, а також будь-яка графіті-війна між фанатськими рухами;
- здійснюється жорсткий контроль за тим, щоб виключити будь-які конфліктні ситуації з простими вболівальниками (не фанатами) команд-опонентів як на виїзних, так і на домашніх матчах.

Ці пункти є основою основ майбутнього перемир'я. Рішення про перемир'я повністю підтримали лідери фанатських рухів наступних футбольних клубів:
Прем'єр- ліга: Волинь Луцьк, Ворскла Полтава, Динамо Київ, Дніпро Дніпропетровськ, Закарпаття Ужгород, Зоря Луганськ, Карпати Львів, Металіст Харків (Південна і Північна трибуни), Металург Запоріжжя, Металург Маріуполь, ФК Севастополь, Таврія Сімферополь (Сектор 5 і Сектор 9), Чорноморець Одеса, Шахтар Донецьк.

Мне кажется, тут смешали мух с котлетами. Футбол это одно, жизнь за пределами стадиона это другое.

Что плохого, чтобы выпустить пар на стадионе и помочь своей команде, а за пределами стадиона миру мир.

Футболисты на поле готовы отрывать друг другу ноги, а за полем все друзья.

Если я неправ, то пусть и футболисты заключат пакт о запрете побеждать, это же унизит соперника и их фанатов. 


 chebchik Отправлено: 16.02.2014, 20:36 Цитировать #2478

Суперкористувач

chebchik

 

Всего сообщений: 1291

Зарегистрирован: 27.01.2013

  По собі сужу. На матчах УПЛ буваю вкрай рідко, раз на пять років. Тому на Україна-Англія не змовкав майже ні на мить, підтримував. Товариші так сказали, ти орав, а ми за матчем спостерігали. Приїхавши додому сам себе не впізнавав, як на курорті побував, тижнів зо два спокійним був як удав. Нікого не бив в Києві, не палив нічого, мєнтам капелюхів не збивав. Тим не менш, емоційний розряд шалений. Що головне, в тему. Заради футболу. Просто млію, коли кращі британські вболівальницькі хори затягують улюблену, і дуже заздрю їм. 

Сообщение: *

Пожалуйста, введите сообщение
10800000
Rambler's Top100